הפתעות בתוך הקיר
הפתעות בתוך הקירצילום: iStock

פבלו אסקובר, סוחר הסמים המפורסם מקולומביה, נהרג כבר לפני 30 שנה, אך חלק מעברו נותר מסתורי עד לימינו. השבוע, מצא ניקולס אסקובר, אחיינו, אוצר חבוי של 18 מיליון דולר בתוך אחד מקירות הבית, וייתכן שזו רק ההתחלה.

ניקולס אסקובר, האחיין של סוחר הסמים המפורסם פאבלו אסקובר, הודיע כי הוא מצא סכום אגדי של 18 מיליון דולר בתוך אחד מקירות הבית שלו. לדבריו, הוא קיבל "חיזיון" מדודו שהראה לו היכן לחפש את הכסף בתוך אחד הקירות.

ניקולס הסביר שכל פעם שישב לאכול בדירה הוא ראה "חיזיון" בו אדם נכנס מהחניון למקום המסתור של הכסף ונעלם. השטרות הוחבאו בתוך קיר הבית לפני למעלה מ30 שנה, ולדברי ניקולס היה להם ריח מחריד "גרוע פי מאה מריח של מוות".

ניקולס אמר שחלק מהשטרות כבר נרקבו ולא היה ניתן להשתמש בהם, אבל חלק נשארו שלמים למרות עשרות השנים שהוחבאו בקיר. יחד עם מיליוני הדולרים, ניקולס מצא גם טלפונים לוויניים, עט מזהב, מכונת כתיבה ופילם ישנים.

זו לא הפעם הראשונה שניקולס מוצא אוצר . ניקולס אמר לשוטרים שבעבר הוא כבר מצא מצבור של כסף בתוך הבית שככל הנראה שימש בעבר את הדוד המפורסם כדירת מסתור.

פבלו אסקובר הוגדר בעבר כאחד מעשרת האנשים העשירים ביותר בעולם. במשך שנים הוא נלחם בשלטונות הקולומביאניים שרצו להפסיק את פעילות הסמים שלו ולהסגירו לארצות הברית, ולבסוף נורה ונהרג במרדף משטרתי.

בשנים האחרונות היו כאלו שטענו שחלק גדול מכספו של אסקובר עדיין מוחבא במקומות מסתור שונות בעולם, וייתכן והאוצרות שהתגלו בבית של אחיינו הם רק ההתחלה. לרוע המזל, ביתו הישן של פבלו עצמו בקולומביה נהרס לפני כשנה על ידי הרשויות במידה וחשבתם לחפש אוצרות גם שם.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!