חדש ב-252: נבחרת מאמנים אישיים לחתונה

מרגישים שאתם זקוקים לליווי אישי בתהליך ההיכרות עד לחופה? בעקבות עשרות בקשות, בפרויקט 252 חשפו השבוע את 'נבחרת המאמנים לחתונה'

מערכת 252 , י' בתשרי תשפ"א | עודכן: 23:23

חדש ב-252: נבחרת מאמנים אישיים לחתונה-ערוץ 7
פרוייקט 252
פרוייקט 252

מרגישים שאתם זקוקים לליווי אישי בתהליך ההיכרות עד לחופה? בעקבות עשרות בקשות, בפרויקט 252 חשפו השבוע את 'נבחרת המאמנים לחתונה' של הפרויקט, בעלות מוזלת

'פרויקט 252' שיצא לדרך רק לפני כשלושה חודשים, כבר הצליח למשוך אחריו מאות רווקים ורווקות שמקבלים מדי שבוע כלים והדרכות פרקטיות על מנת להגיע לחופה בקלות ובמהירות. עם התקדמות הפרויקט, התקבלו במערכת בקשות רבות של כאלו המעוניינים לקבל הדרכה אישית יותר, באמצעות מאמן או מאמנת לחתונה.

"שוק מאמני החתונה מוצף, ולרווק הממוצע אין באמת אפשרות לדעת מה טיבו של כל מאמן", אומר גבי דניאל, מנהל התוכן של הפרויקט. "לכן כששאלו אותנו אם יש לנו מאמנים לחתונה מומלצים, היה חשוב לנו לערוך בדיקה יסודית של המאמנים והמאמנות שאנחנו מכניסים לפרויקט, ורק כאלו עם המלצות רבות ורקורד מרשים - נכנסו בסופו של דבר לנבחרת שלנו, והיום אנחנו שמחים לחשוף את הנבחרת הזאת לחברי פרויקט 252 בלבד".

גבי דניאל מוסיף: "המחירים בשוק של מאמנים לחתונה יכולים להגיע למאות שקלים למפגש. יצרנו כאן קבוצה של מאמני החתונה מהשורה הראשונה, שקבענו איתם מחיר מוזל לפגישה הראשונה, כאשר גם הפגישות האחרות בם במחירים שנמוכים ממחירי השוק בד"כ. ככה הצלחנו להנגיש את הכלי הזה שנקרא 'מאמן אישי' לכל חבר בפרויקט 252 שמעוניין בכך".

פרויקט 252 הוקם לפני שלושה חודשים ביזמתו של צוריאל גביזון ובשיתוף ערוץ 7, וזכה להצלחה אדירה. קרוב ל-1,000 רווקים ורווקות נרשמו לפרויקט, ובכל שבוע הם מקבלים כלים והדרכות מעולמות האימון, הפסיכולוגיה והשיווק - שמאפשרים להם להגיע להפוך את הדייטים לאפקטיביים יותר, ולקבל החלטות נכונות עבורם. עד רגע זה 6 ממשתפי הפרויקט גם התארסו הודות לכלים שרכשו בעקבותיו. להצטרפות לפרויקט - לחצו כאן.