עימות טוויטר בין טופז לוק ללימור לבנת: "אלוף הפייק ניוז בניו מדיה"

השרה לשעבר לימור לבנות ויועץ הניו מדיה של ראש הממשלה נתניהו התעמתו בסדרת ציוצים בטוויטר, תוך שלוק מאשים את לבנת ש"איבדה את זה"

אורלי הררי - ערוץ 7 , ט' בתשרי תשפ"א

עימות טוויטר בין טופז לוק ללימור לבנת: "אלוף הפייק ניוז בניו מדיה"-ערוץ 7
לימור לבנת
צילום: אהוד אמיתון/TPS

השרה לשעבר לימור לבנת תקפה הבוקר (ראשון) בטוויטר את טופז לוק יועצו של ראש הממשלה זאת לאחר ששר המשפטים אבי ניסנקורן התבטא נגד הציבור החרדי.

לוק תקף בציוץ בטוויטר את ניסנקורן וכתב: "מאשים את החרדים ואת הערבים, רק לא את חגיגות הצפיפות של ריקודים בכיכר פריז. רגע לפני יום כיפר עדיף פשוט להתנצל במקום להסביר אמירה אומללה".

השרה לשעבר לימור לבנת שראתה את הציוץ בחרה לתקוף דווקא את לוק, תוך שהיא מזכירה לו את האירוע במוצאי ראש השנה בו הפר לכאורה בידוד שהוטל עליו, "אתה? אתה מדבר על הדבקות? אתה שהפרת בידוד? רגע לפני יום כיפור עדיף שכיועץ ראש הממשלה תגיד: סליחה, והעיקר: שב בשקט!"

לוק לא נותר חייב תקף את לבנת בציוץ משלו: "את? הזאת שאיבדה את זה ועכשיו מפרסמת פייקניוז, את מדברת? אני את הסליחות שלי דואג להגיד כל שנה ולמי שצריך. לא אחראי על הנחיות לא מדויקות שקיבלנו שביקשו להיות בסגר ולא בבידוד. מאחל לך גמר חתימה טובה ופחות מרמור".

בתגובה לציוץ השיבה לבנת בציוץ בו נאמר: "טופז לוק, אתה באמת חושב שכולנו מטומטמים? אלוף הפייק ניוז בניו מדיה. תרגיע. אני שמדברת וכותבת בשם רבים שלא מעזים מעצבנת אתכם? בשביל זה יש לכם את יום כיפור. צום מועיל".