הסוד השמור של הקורונה

איך אפשר לדרוש מאחרים לא לצאת מבידוד לחתונת אחות, ובה בעת להתיר לאחרים לעשות מופעים המוניים בלב בירת ישראל?

תגיות: מאיר גרוס
מאיר גרוס , ט' בתשרי תשפ"א

מאיר גרוס
מאיר גרוס
צילום: עצמי

מסתבר שאין נדבקים בהפגנות. אפילו "האידיוטים השימושיים" בלבוש חסידי ברסלב שהתקבלו שם בהתלהבות משיחית, טובלים בזיעת המפגינים המשולהבים ללא קורון אחד.

הם מסתכנים ומסוכנים רק בקבר שבאומן או במנייני התפילה בגנים ובדשאים. זה ברור כי אין נתונים, אין סטטיסטיקה ואין התפשטות. שנאת ביבי מחסנת את כולם. גם הערבים המפגינים הם סיכון רק בחתונות הכפרים המצומצמות ל1000 משתתפים.

כשמגיעים ל-12,000 כנראה שמופעל חיסון העדר, עדר מחוצף. בבתי הכנסת יש קפסולות מבודדות ורוב הציבור מתפלל בשטחים פתוחים בקבוצות מצומצמות. רק דת הדמוקרטיה פועלת כרצונה ללא שומרי סף או התחשבות באחר. דמוקרטיה שמתירה- ועוד באישור היועמ"ש- לסכן אחרים ללא כל הכרח חיוני.

והשוטרים המסכנים, המחויבים בתוקף תפקידם להסתכן סיכון מיותר. ועוד לחטוף מכות ויריקות. ואגב, תמיד שמענו שהפגנות (מסוימות מאוד, כמובן) מסיטות את השוטרים ועוד כוחות ביטחון ממשימות חיוניות ומצילות חיים לטיפול מיותר במפגינים. ופה, כל האיסורים נפרצו. אין לפתע משימות חשובות יותר. נשות השוטרים, אתן רוצות בעלים חולים ומדביקים?

ומי במפגינים? אלו שמתכסים באצטלה של קצינים בכירים, מומחים לביטחון. אם אלו פניה של הדמוקרטיה, פני בערות וסיכון חיים, כדאי לוותר עליה מוקדם ככל האפשר.

ראינו כותרת ראשונה!!! - אחרי שבועות של אלם מדהים- של הפרוייקטור הקובעת (מקור ראשון כב באלול) " גמזו: הפגנות בלפור מעניקות לגיטימציה להתקהלויות אסורות". איזו הודעה חלבית. שם הן לא אסורות. הם אינם מסוכנים ואינם מזיקים ואינם עוברים על ההנחיות. כאילו ההפגנות רק נותנות תירוץ לאחרים לחקות אותם. ואגב, בממדים קטנים פי עשר ויותר. ודווקא ההולכים בעקבותיהם הם אלו שנמצאים בהתקהלויות אסורות.

איזו שטות וטמטום. ואיזה שיתוף פעולה של התקשורת ושל חברי כנסת שיודעים להצביע על החרדים והערבים אבל בכל הנוגע להפגנות ממלאים פיהם מים. אנחנו, האזרחים הפשוטים צריכים למספר כל אורח בחתונה ולכלוא את יקירינו האישיים במתחמים שמורים ולהיות מאוימים בקנסות ושם יש הפקר מוחלט.

אנשי המיקרופון הפותחים כל תוכנית (כמעט) בדברי שחץ ובהתקפות פרועות על ראש הממשלה ואנשיו סוקרים את כל ההפגנות באהדה ובפירוט ללא מילת ביקורת. למעשה, הם שותפים לפשע המתבצע בשחצנות בראש חוצות.

אולי בגלל זה הוסיפו ל"מדינה היהודית" שהגדיר בן גוריון, את "הדמוקרטית". מדינה יהודית מעלה את החיים לראש מעייניה. מדינה דמוקרטית מעדיפה לקבור את מתיה. לשלושת ה"ייהרג ואל יעבור" הוסיפו הטיפשים והרשעים את מזבח הדמוקרטיה שלהם.

בעצם, ניחא. מי שרוצה למות שימות. אבל מי נתן להם רשות להרוג אחרים. מה גם שהדמוקרטיה אשררה בבית משפט (באמת תודה רבה שהסכמתם) את החוק, ששוחרי הדמוקרטיה- לכאורה- מפגינים נגדו. החוק שקבע שראש ממשלה מכהן עד להרשעתו. לא לפי חוזק ההפגנות נגדו. גם לא צודקים וגם רוצחים.

איך אפשר לדרוש מאחרים לא לצאת מבידוד (כלומר, ספק הדבקות) לחתונת אחות, ובה בעת להתיר לאחרים לעשות מופעים המוניים בלב בירת ישראל.

גמזו הוא פחדן. המנדט שלו הוא מלחמה בקורונה. הוא הגנרל. לא הוא האיש שצריך להדגיש ש"הזכות להפגין היא נדבך חשוב במשטר דמוקרטי ואי אפשר למנוע זאת כי אנחנו חיים במשטר דמוקרטי". הוא מומחה ברפואה ואת הדמוקרטיה וטמטומה – במקרה הזה- עליו להשאיר לפוליטיקאים. כמנהל בית חולים. אני מתקשה להאמין שבטיפול בחולים הוא פועל לפי החלטות של פועלי הניקיון אצלו.

זו מלחמה. ובמלחמה גם הדמוקרטיה מרכינה ראשה אם חפצת חיים היא. כלוחם זכיתי להשתתף בארבע מערכות ובמה שביניהן. ומעולם לא הכרענו בקרבות בהצבעה דמוקרטית של הלוחמים. ויותר מזה.

הדמוקרטיה פירושה שאין עדיפות לאחד על משנהו. ובוודאי אסור למישהו לגרום בשם השד הדמוקרטי למותו של אחר. אני הקטן לא חששתי לאמר לחסרי מסכה שהם רוצחים. מצדי שיתאבדו אם הם רוצים, אבל שלא ירצחו אחרים. לגמזו צריך להיות יושרה ואומץ להפעיל את צו החיים. לכך מינו אותו. ואנו רוצים שינצח במלחמה. גם נגד הפורעים ברחובות המדינה שלנו.