הסתיים המחזור הראשון של קורס הצילום במכללת "המחולל"

מחזור א' של קורס הצילום של מכללת המחולל הסתיים השבוע. "הבוגרים יוצאים עם יכולות מקצועיות שיעניקו להם דחיפה משמעותית בקריירה"

בשיתוף ''המחולל'' , י"א בתשרי תשפ"א

השבוע הסתיים בהצלחה המחזור הראשון של קורס הצילום המקצועי של מכללת 'המחולל' לתקשורת ופרסום.

הקורס נערך בהדרכת הצלם הוותיק מאיר אליפור, ולקחו בו חלק צלמים מכל רחבי הארץ - משדרות בדרום ועד קיבוץ מירב שבעמק בית שאן.

'המחולל' היא מכללה חדשה לתקשורת ומקצועות הפרסום שמיועדת בעיקר לבני הציונות הדתית. קורסי המכללה השונים מתמקדים בהכשרה מעשית מקיפה ביותר בתחומי הדיגיטל, עיתונות ויחסי ציבור, עריכת וידאו וכאמור גם קורס צילום מתקדם.

במסגרת הקורס עברו הבוגרים מסלול הכשרה מקיף כיצד לשליטה מיטבית במצלמה, פיתחו יכולת לצלם אירועים שונים, אומנו בביצוע צילומים ברמות תאורה שונות, וכן התמקצעו בעבודה עם פלאשים לצילומי סטודיו.

הקורס נערך בימי שני בשבוע ונמשך כעשרה שבועות, כשלאחר תקופת החגים תפתח תוכנית הכשרה נוספת וההרשמה נמצאת בעיצומה.

אחד מבוגרי הקורס אבידע בן יוסף מספר: "הקורס העניק לי כלים מקצועיים משמעותיים ביותר לצילום בתנאים מאתגרים ובסיטואציות שונות. כמי שעוסק בצילום שנים רבות אני מסיים את הקורס עם ארגז כלים מקצועי משמעותי בהרבה וביטחון רב יותר בסוגי הצילום השונים, ומרגיש שעשיתי קפיצת מדרגה מקצועית ברמת הצילום ואיכות התמונות שאני מוציא".

ראש החוג לצילום מאיר אליפור מוסיף כי "המחזור הראשון היה מאתגר ומהנה. הגיעו אנשים ממנעד גילאים, ומקומות שונים בארץ מה שיצר הפריה אומנותית בין כולם. הסיפוק הגדול שלי לראות את כולם ללא יוצא מן הכלל שולטים במצלמה ומוציאים עבודות מקסימות''.

מייסד ומנכ"ל "המחולל" איתי גרנק אמר בהתרגשות בסיום הקורס: "אני מברך את בוגרי הקורס הראשון שיוצאים עם יכולות מקצועיות משמעותיות ביותר שיעניקו להם דחיפה משמעותית מאוד בקריירה המקצועית ובאפשרויות שייפתחו בפניהם להשתלבות בתעשייה. אני מודה לראש החוג מאיר אליפור שהוביל את הקורס ביד רמה כשלשמחתי התוצאות והפידבקים של המסיימים מדברים בעד עצמם".

להרשמה למחזור הבא של קורס הצילום מבית מכללת המחולל, לחצו כאן