גם באוניברסיטת בן גוריון - לימודים מקוונים

למרות התקווה לשינוי וההיערכות למתווה היברידי, נכון לעכשיו הלימודים האקדמיים יערכו באופן מקוון בלבד

ערוץ 7 , י"א בתשרי תשפ"א

אוניברסיטת בן גוריון
אוניברסיטת בן גוריון
באדיבות היח"צ

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב נערכה למתווה היברידי שישלב לימודים מקוונים ופרונטליים, אך בעקבות המצב והסגר המתארך הקפיאה את המתווה, והכריזה כי בעוד כשבועיים הם יתחילו לימודים באופן מקוון בלבד.

רקטור האוניברסיטה, פרופסור חיים היימס, שלח מכתב לתלמידים, ובו הודיע כי זו ההחלטה שהתקבלה מתוך תחושת אחריות לבריאותם של כל הבאים בשערי האוניברסיטה, אך הם מקווים לחזור להוראה משולבת כאשר המצב ישתפר וככל שמצב התחלואה והחלטות הממשלה יאפשרו.

"אנו מקווים שמספר מצומצם של קורסים (בעיקר מעבדות, סדנאות, הכשרות קליניות) יתקיימו באופן פיזי מתחילת שנת הלימודים" כך הרקטור, "ןהודעה על כך תימסר ללומדים בקורסים אלו לקראת תחילת שנת הלימודים. בנוסף, המחקר באוניברסיטה יימשך בכפוף להנחיות".

רקטור האוניברסיטה, פרופסור חיים היימס
באדיבות היח"צ

"לאחר שהסגר יסתיים ובכפוף להנחיות, שערי הקמפוס יפתחו וניתן יהיה להגיע ולהשתמש במרחבי הלימוד שהוכנו ובספריות. נשמח לראות אתכם מגיעים לקמפוס ומשתתפים בשיעורים, בין אם בנוכחות פיזית בכיתה ובין אם באופן מקוון".

לגבי המעונות, הרקטור הצהיר כי אלו יפעלו כרגיל, והוסיף וביקש מדיירהם להקפיד על עטית מסכות במרחבים הציבוריים, לשמור על ריחוק פיזי, ולא לקיים פעילות חברתית שאינה עומדת בהנחיות או לא קיבלה אישור מראש