דרום תל אביב: עשרות משפחות באי וודאות כלכלית לקראת החג

בעמותת החסד 'אחיעד', מדווחים כי ישנם 68 משפחות נזקקות וקשישים החיים בבדידות בדרום תל אביב שזקוקים לעזרה לחג הסוכות

ערוץ 7 , י"ג בתשרי תשפ"א | עודכן: 14:35

ימים ספורים לפני תחילת חג הסוכות בעמותת החסד 'אחיעד', על שמו של הרב אחיעד אטינגר הי"ד, הפועלת בשכונות דרום תל אביב, מדווחים כי 68 משפחות נזקקות וקשישים החיים בבדידות בשכונות, זקוקים באופן דחוף לסיוע ברכישת מצרכי מזון לחג וארבעת המינים.

לדברי מנכ"ל 'אחיעד', יצחק וסרלאוף, "בימים האחרונים מוקד פניות הציבור שלנו מוצף בעשרות פניות ובקשות לסיוע דחוף בהכנות לחג. מדובר בקשישים, ובמשפחות עם ילדים קטנים, שלא יודעים איך יחגגו את החג. המקררים שלהם ריקים מאוכל כפשוטו".

היו שותפים בתרומה של ארוחת חג למשפחה יהודית בדרום תל אביב >>

לאור המצב הקשה, ב'אחיעד' קוראים לציבור 'לאמץ משפחה', להירתם ולהיות שותפים ברכישה של עשרות סלי מזון, בעלות אלפי שקלים, שרכישתם החלה והם נארזים בימים אלו בידי מתנדבי העמותה, עבור המשפחות והקשישים.

"אנו עושים הכל כדי לסייע לכל מי שפונה אלינו, אבל לנו אין את האמצעים, הכספים והמשאבים שיש לארגונים שנותנים גב למסתננים", מסביר וסרלאוף.

"לכן אנחנו קוראים לכל אחד ואחת - המצב באמת קשה, ובייחוד בתקופת הקורונה והסגר הנוכחי. קחו על עצמכם 'לאמץ משפחה' מדרום תל אביב לתקופת החגים, ולדאוג לכך שגם היא תוכל לחגוג את החג כראוי. כל תרומה כזו היא גם תרומה לחיזוק ההתיישבות היהודית בפועל כאן בדרום תל אביב. כי בסוף, זה מה שישאיר כאן את המשפחות האלו, וימנע מדרום תל אביב להפוך לדרום סודן".

מגלים ערבות הדדית! מאמצים עכשיו משפחה מדרום תל אביב ודואגים שגם היא תוכל לחגוג את החג כראוי >>