"תחזירו לנו את החיים"

משה חוגג, הבעלים של בית"ר ירושלים תוקף את מקבלי ההחלטות בממשלה לאור סירובם לאפשר שגרת אימונים. "מנגנון קבלות החלטות מביש והזוי"

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ג בתשרי תשפ"א

משה חוגג
משה חוגג
צילום: פלאש 90

"לא מצליח להבין מה עובר בראשם של מקבלי ההחלטות בממשלה שאינם נשמעים לדרג המקצועי ומחמירים בניגוד להמלצות", כך כתב הערב (חמישי) הבעלים של מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים, משה חוגג בחשבון הפייסבוק שלו.

חוגג כתב את הדברים הקשים לאור סירובם של שר הבריאות יולי אדלשטיין ופרופסור איתמר גרוטו לאפשר את החרגת אימוני ספורט מהוראת הסגר, החלטה שתביא ככל הנראה לסגירת הספורט הישראלי עד להודעה חדשה ואולי אף לסיום העונה עוד לפני שזו ממש החלה.

"מנגנון קבלת החלטות מביש והזוי. מנכ"לתי כמה חברות טכנולוגיה, מעולם לא קרה שבגלל שאני המנכ"ל הסברתי למתכנתים איך הם צריכים לכתוב את הקוד, יש אנשי מקצוע בשביל זה, השתדלתי לבחור את הנכונים ולתת להם להוביל את הצד המקצועי, אם לא הייתי מרוצה יכולתי לפטר ולהביא איש מקצוע אחר. הקלות בניגוד להמלצה מקצועית אני עוד יכול להבין כי מערכת השיקולים נרחבת, אבל להחמיר מעבר למה שהדרג המקצועי אומר ולפגוע בחיים של כל הציבור מעבר לפגיעה המחוייבת והקשה ממילא???".

חוגג כתב כי אמנם יש כל כך הרבה החלטות מביכות שלא גורמות לאזרחים לתת אמון בממשלה, אך החלטות כמו עוצר היציאות המוחלט שלא מאפשר לאנשים לטוס החוצה מישראל, אי היכולת לאפשר לחברות להפעיל לפחות 25% מכוח העבודה וכן גם סגירת ליגות הכדורגל וכדורסל בשונה מכל מדינה אחרת ביקום ומחוצה לו, הן הזויות ביותר ומנוגדות לכל היגיון כלכלי ובריא.

"ואל תספרו לי שהמצב בישראל קשה יותר מכל מדינה אחרת בעולם כי זה בולשיט מוחלט, פשוט בניגוד לכל העולם עושים פה יותר בדיקות מבכל מקום אחר זה הכל. בבדיקה החשובה מכולם יש פחות מתים השנה מבשנה שעברה. כל השאר זה מניפולציות".

חוגג לא חסך בביקורת כשדרש את התפטרותו של פרוייקטור הקורונה, רוני גמזו. "גמזו חייב להתפטר ולו למען זעזוע המערכת שבה דעתו של יולי אדלשטיין חשובה יותר משל פרופסורים ואנשי מקצוע מוערכים.

קל להרוס, קשה לבנות. מקווה מאוד שהקודקוד הראשי יאפס את המערכת וירסן את הבהלה שמובילה להרס מוחלט של של דברים שיקח זמן רב לבנות מחדש אם בכלל. תחזירו לנו את החיים", כתב חוגג.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il