"נא להיכנס עם חיוך" - הציור של הדר גולדין לסוכה

מוריו של קצין צה"ל הדר גולדין מפיצים שלט הדפסה מיוחד לדלת הסוכה - ציור שתלה הדר על דלת חדרו ובו צייר את פניו המחייכות.

תגיות: הדר גולדין
ערוץ 7 , י"ד בתשרי תשפ"א

הדר גולדין
הדר גולדין
צילום: באדיבות המשפחה

שש שנים חלפו מאז יצאו הדר גולדין ואורון שאול למבצע צוק איתן אך עדיין לא שבו, מוריו של הדר גולדין ברשת אמית, יצאו ביוזמה מיוחדת לזכור את הדר ואורון שאול ועימם את אברה מנגיסטו שעדיין לא חזרו מעזה בשלט מיוחד שהפיקו נכתב: גם בימי הקורונה - "נא להיכנס עם חיוך"

"גם בימים מורכבים כאלו, אנחנו מבקשים לזכור את הדר וחבריו ולהזכיר", אומר הרב איתמר חייקין שהיה מחנכו ומנהלו של הדר בבית הספר המדעי אמית ברעננה.

"גם המסר שהדר השאיר לנו חשוב לנו מאוד גם בשנה הזו, כשאין אורחים בסוכה אלא רק בני הבית, אנחנו מוכרחים לשמוח. קל לשמוח בשנים שהכל פורח ומשגשג, הרבה יותר מורכב כיום במצב מאתגר. הדמות של הדר, תלמיד פעיל שמבקש לפעול ולשנות ולא לתת לעולם לעבור לידו צריכה להיות דוגמא לכולנו. מוכרחים להיכנס עם חיוך ולשמוח ומוכרחים גם לזכור את אחינו הדר אורון ואברה ולקרוא להשבתם."

בשל הקורונה המורים הפיצו את השלט באמצעות מיילים וקבוצות וואטסאפ. "אנחנו מבקשים מכל מי שיכול להדפיס את השלט ולתלות אותו בכניסה לסוכה. זה המעט שבידינו לעשות למעננו ולמען הדר אורון ואברה", אומר חייקין.

ד"ר אמנון אלדר מנכ"ל רשת אמית אומר כי דווקא בימי הקורונה, "הערבות ההדדית חשובה יותר מתמיד, הדר היה מנהיג צעיר ותלמיד אהוב וגם בחג הזה, אנו זוכרים אותו ואת חבריו וקוראים להשבתם".