זה תמיד ברגע הכי פחות מתאים
זה תמיד ברגע הכי פחות מתאים צילום: iStock

למרות שהזום הצטרף לחיינו רק בשנה האחרונה, זה מרגיש כאילו הוא היה כאן מאז ומתמיד. אבל גם אחרי שהתרגלנו לדבר עם כולם דרך המיקרופון והמסך, הזום עדיין מספק לנו אינספור פדיחות ורגעים מצחיקים ומביכים.

שכח לכבות את המצלמה

פגישת עבודה סטנדרטית הפכה לסרטון ויראלי עם מיליוני צפיות ברחבי העולם, והכל בגלל זוג מכנסיים אחד. טוני, אחד העובדים בפגישה, קיווה שלא ישימו לב בפגישה שהוא התעצל ללבוש מכנסיים, אבל כשהוא שכח לכבות את המצלמה בסוף הפגישה- הכל נהיה הרבה יותר מצחיק. יש שטענו שהסרטון מבוים, אבל גם אם כן- זה לא אומר שהוא פחות מצחיק.

שוד בשיעור חי

לפעמים שיעורי זום יכולים להיות מצילי חיים ממש. במהלך שיעור זום באקוודור שמו לב התלמידים ששני שודדים פרצו לביתה של מריה, אחת התלמידות, והתחילו לגנוב לה דברים מהבית. המורה שאל במהירות את התלמידים מי יכול להתקשר במהירות להורים של מריה ולהזהיר אותם שהיא בסכנה. למרבה המזל, המשטרה הספיקה להגיע במהירות בזכות שיעור הזום והצליחה לתפוס את השודדים.

כשהמנהלת הפכה לתפוח אדמה

רקעים בשיחות וידאו יכולים תמיד להוסיף, אבל כדאי לדעת איך להשתמש בהם. ליזאט אוקמפו ניסתה להשתתף בפגישת עבודה כאשר היא בטעות הפכה את עצמה לתפוח אדמה, בעזרת בפילטר ייחודי. למרבה המבוכה, בתור המנהלת היא הייתה חייבת לנהל את השיחה והיא נאלצה להשתתף במהלך כל הפגישה בתור תפוח אדמה מדבר.

ואפילו מנכ"ל זום מתבלבל

אם אתם מרגישים שאתם לא מספיק שולטים בזום, תשמחו לדעת שאתם בחברה טובה. אפילו מנכ"ל זום בכבודו ובעצמו עשה פאדיחה קטנה כאשר הוא שכח להדליק את המיקרופון שלו בשיחה עם משקיעים מרחבי העולם. רק לאחר שאחד העובדים העיר לו שאף אחד לא שומע אותו הוא נזכר לכבות את "ההשתק" במיקרופון.

תוצרת כחול לבן

וכמובן שיש גם רגעים מביכים תוצרת כחול לבן. סטודנטית במכללת ספיר החליטה לנצל את זמן השיעור בשביל להקליט פודקאסט על חומוס. לצערה, היא שכחה להשתיק את עצמה והשמיעה לכל הכיתה את דעתה על אנשים שמחליטים לאכול חומוס לארוחת צהריים. לבסוף, המרצה גרם לה להיזכר שהיא בשיעור, למרות שהוא אמר שהוא נהנה מההפסקה הקצרה שהיא ארגנה לכולם.

מסיבת תחפושות בשיעור

יש גם כאלו שלוקחים בקלות את ההפרעות בשיעור. הפרופסור מייק מטיסון רצה להשאיר את התלמידים שלו בפוקוס במהלך השיעורים, אז הוא ביקש מבנו לוקאס להופיע מדי פעם מאחוריו עם תחפושת מצחיקה במיוחד. בסוף, החליט האבא להפתיע את הבן בפעולת נקמה מצחיקה במיוחד שגרמה לסרטון להתפרסם במהירות ברשתות החברתיות, גם אם לא בטוח שכל כך עזרה לתלמידים להתמקד בשיעור.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!