הטיפים של הרווקים למציאת זוגיות

שאלנו את חברי פרויקט 252 אילו תובנות וטיפים הם יכולים לשתף את שאר החברים מהדרך שהם עברו, כדי להצליח יותר בדרך לחופה.

חברי פרויקט 252 , ט"ז בתשרי תשפ"א

הטיפים של הרווקים למציאת זוגיות-ערוץ 7
זוגיות
צילום: istock

חושבים שרק נשואים יכולים לתת עצות כיצד להכיר נכון ולהגיע לחופה? ממש לא. שאלנו את חברי פרויקט 252 מהם הדברים שכדאי להטמיע בתודעה שלנו כדי שייסיעו להקים בית – והנה התשובות שלהם:

  • צריך לזכור שבדייטים זכר ונקבה נפגשים... ומה שמצוי שלשני המינים האלה יש שפה שונה שזה אומר שאחד אומר מילה השני יכול להבין אותו בשונה לגמרי ואז יכולה להיווצר פגיעה... אחרי שהבנתי את זה, הבנתי שאסור לקבוע עובדה ואם אחד מבני הזוג הבין משהו פוגעני, כדאי שלא יפגע אלה יברר עם השני למה הוא התכוון ואז לרוב רואים שהפגיעה הייתה מיותרת. (עדן)
  • הכי חשוב להכיל ולתת ולא להיבהל מכלום. להיות פתוח להליך האלוקי שקורה ביניכם. לאיחוד נשמתי, נפשי ופיזי בעוצמות חיים בלי לקבוע מראש. (מתן)
  • אחד הדברים שלמדתי השנה זה לבוא קודם עם השכל, לא להיכנס לזוגיות שהסיכויים שתצליח אפסיים. קודם לעשות את הבירור והבדיקה ואחרי שמתאים להכניס את הלב לסיפור ולא להפך. כי בסוף, לצערי, לא משנה כמה אהבה יש זה לא מחזיק. ולא להתפשר על המטרות והרצונות שלי!! וכמובן, לזכור שהכל מאת ה' בהשגחה פרטית מדוייקת, עבורי ולטובתי. (הודיה)
  • יש שיטה שנקראת "עין הבדולח". בקצרה, השיטה אומרת שכל "פגם" שאתה רואה אצל חברך, בעצם קיים אצלך ואפשרי לתקן את זה. לכן, בזוגיות, לפני שאת/ה כועס על בן/ת הזוג שלך, תגיד תודה שיש לך את ההזדמנות לראות את הפגמים של עצמך, ולתקן! שנה טובה ומתוקה! (ליעד)
  • כדי שזוגיות תעבוד צריך שכל אחד יהיה מונח בהגדרה שלו, בתפקיד שלו. שאישה תהיה אישה, מקבלת, מכילה, מאפשרת וגבר יהיה גבר, משפיע, דומיננטי. (אודליה)
  • בזוגיות תהיו מי שאתם, תתנו מעצמכם את הכי טוב, תהיו כנים ותהיו בטוחים שה' ישלח לכם את הטוב ביותר. (טל)
  • אם יש בעיות/התלבטויות בנוגע לקשר, אז לשתף גם את הצד השני. לא לשמור בלב או להחליט אם להפסיק את הקשר או לא לפני שמבררים קודם עם הצד השני לגבי הספקות, כי יכול להיות שמתוך הדיבור אבין יותר, (אם זו הייתה אי הבנה, משהו שהוא לא שם לב והוא יכול לשנות וכו') ובזכות זה אני אוכל להחליט (לירז)
  • להסתכל על הדייטים כזכות להכרות עם עוד אור בעולם.. לבוא ממקום סקרן של איזה אור אני אפגוש הפעם.. זה עזר להרגיש שאין הכרות מיותרת או מבוזבזת. (רות)
  • צריך לדעת ליהנות ולהגיד תודה גם על התקופה הזו של הרווקות. כמובן עושים השתדלות ומאמצים במה שאפשר על מנת להתקדם בעניין וכמובן שיש תקופות בחיים שהקושי, התסכול והאכזבה משפיעים עלינו יותר אבל לא צריך להישאב לתוך זה עד כדי שזה משפיע על כול ההתנהלות והחיים בתחומים השונים. לדעת ליהנות ולדעת לחיות מהתקופה הזאת של הרווקות, לדעת להגיד תודה גם על זה ולקבל את זה שכאשר זה יגיע- זה יגיע!! (אורטל)
  • תמיד לשאול ולא להתבייש. ופשוט אם מישהי שראית מוצאת חן בעינך אז פשוט לשאול ולברר אפילו אותה או את הקרובים אליה. מקסימום קיבלת 'לא' מאשר לאכול את עצמך למה לא שאלת ואיך לגשת (שניאור)

הצטרפו למאות רווקים ורווקות שלומדים בכל שבוע כלים עוצמתיים מעולמות הפסיכולוגיה, האימון והשיווק, להגעה לחתונה בקלות ובמהירות. להצטרפות לחצו כאן.