הרב חיים קנייבסקי
הרב חיים קנייבסקי צילום: שוקי לרר

צעירי האיחוד הלאומי יוזמים, בפעם השניה, סיום ש"ס גמרא המוני, ומקדישים אותו לרפואת הרב חיים קניבסקי שחלה בקורונה.

כזכור, בפרוץ מגפת הקורונה יצאו נוער האיחוד הלאומי במיזם סיום הש"ס בפעם הראשונה תחת הכותרת 'תורה מגנא ומצלא' וגייסו מאות לומדים שסיימו אותו בתוך שבוע בסיום וירטואלי יחד עם רבנים וחברי כנסת.

צעירי האיחוד הלאומי החליטו לחדש את המיזם תחת הכותרת 'מסיימים את הש"ס - פעם שניה'. בעקבות הידיעה כי הרב קניבסקי נדבק בקורונה ביקש יו"ר האיחוד הלאומי, ח"כ בצלאל סמוטריץ', כי הלימוד יוקדש לרפואת הרב.

ח"כ סמוטריץ' בירך את צעירי האיחוד הלאומי. "נוער מדהים שמנצל את משבר הקורונה ואת ימי הסגר כדי להצמיח מצוינות בתורה", אמר. "אני שולח את ברכתי לעוד עשייה רבה למען התורה העם והארץ. עלו והצליחו".

שמואל שחור, מיוזמי המיזם, אמר: "ראינו שיש צורך אמיתי של חיזוק רוחני לעם בתקופה קשה זו והחלטנו להרים שוב את דגל התורה גבוה מעל המחנה, אנו קוראים להתגייסות הציבור לעמידה ביעד".

לדברי נועם מלול, רכז צעירי האיחוד הלאומי, "זאת התורה שלנו, והיא זאת שהחזיקה אותנו כעם במהלך הדורות, אין יותר מתאים לתקופה זאת כסיום ש"ס".

היעד לסיום הש"ס הוא קצר, וכבר בליל הושענא רבה יערך הסיום הוירטואלי בהשתתפות הלומדים ובמעמד אישי ציבור ורבנים.

יהודה ולד, מנכ"ל האיחוד הלאומי אמר: "מרגש לראות שוב את נוער הציונות הדתית מתאחד מול אתגרי הקורונה והסגר ויוזם עשייה הן בעזרה הדדית והן בחיזוק רוחני. הלימוד המשותף מחבר את עם ישראל אחד אל השני ולאבינו שבשמיים, אנו מאמינים שזהו החיסון הטוב ביותר לכל מגפה".

להצטרפות ללימוד לחצו כאן

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו