הצגה למשפחה - בלי לצאת מהבית

צפו עם הילדים בהצגה ״מים גנובים״ - עלילה מצחיקה, מרגשת ומפתיעה. כנסו עכשיו למיזם ״בואו נעשה לנו חג״ של ערוץ 7.

ערוץ 7 , ט"ז בתשרי תשפ"א | עודכן: 09:54

מתוך ההצגה "מים גנובים"
מתוך ההצגה "מים גנובים"
צילום: במה1

תיאטרון לוויתן מזמין אתכם ליהנות מההצגה המצחיקה, המרגשת והמפתיעה לרגל חג הסוכות - "מים גנובים".

ההצגה היא חלק מסדרת ההצגות "נקודות בזמן" של תיאטרון לוויתן המבקשות לקרב ולהנגיש רעיונות מרכזיים בחגי ישראל לילדי ישראל.

"מים גנובים" היא אגדת המשך מקורית לסיפורו של חוני המעגל בהשראת נכדו חנן הנחבא. חוני, נכדו של חוני המעגל הוא שומר המים של הכפר ובתפקידו הוא שומר על באר המים שגילה סבו שבה מצויים המים האחרונים במחוז כולו.

כבר שנתיים שלא ירד גשם והבאר הולכת ומתייבשת. יום אחד חנן מגלה בתחתית הבאר מעט מים שאפשר להתפלל איתם את תפילת הגשם העתיקה "הושע נא" ובתוכם מחכה לו אוצר ומפגש מפתיע אם רק היה מצליח לשמור עליו.

השאלה היא מי יעזור לו כשהעלילה הולכת ומסתבכת ואפילו סבא כבר לא באזור בשביל לעזור? חייבים להתגבר ולפתור הכל כי המחוז לא יוכל להתמודד עם שנה שחונה נוספת וחייבים שיירד גשם.

מחזה, בימוי בובנאות ומשחק: אסף פרידמן

צילום ההצגה: אוריאל קרמר

מוכנים? בואו נעשה לנו חג

"מיזם 'בואו נעשה לנו חג' של ערוץ 7 בחסות המשרד להשכלה גבוהה משלב עשרות פעילויות תוכן הכוללות סיורים וטיולים וירטואליים ברחבי הארץ, חידות ומשחקים, מופעי תרבות הכוללים הצגות חג ערכיות ומופעי שירה, מגוון רחב של שיעורים בליל הושענא רבא, שמחות בית השואבה ועוד.

רכזי הפרויקט מזמינים את הציבור הרחב להצטרף לחוויה אינטראקטיבית ורוחנית שתעביר לכם ולילדכם את ימי הסגר והחג בכיף, באמצעות תוכן איכותי ומוזל והכל באווירת חג הסוכות.

במגוון הפעילויות החווייתיות השונות צפויים לקחת חלק מגוון רחב של אומנים, אנשי תרבות ודת ביניהם: ג'קי לוי, הרב דוד לאו בשיעור לליל הושענא רבא, יוסי דובדבני, תיאטרון אבני דרך, עמיחי עזר ועוד רבים וטובים. בנוסף חלק מהסיורים הווירטואליים יערכו ב"עיר דוד", "הקרן למורשת הכותל" ועוד.

הפעילויות מצריכות מחשב, טאבלט או נייד ובזכותם יוכלו המשתתפים להיכנס לעולם קסום שכולל פעילות מגוונת וחגיגית. מגוון הפעילויות שעומדות לרשותכם מותאמות לקהלי יעד ולרמות גיל שונים וחובקות בחובן שלל סגנונות.

מוכנים? בואו נעשה לנו חג