"להחריג את הדייטים מהסגר הזה"

בין שאר נפגעי הסגר – הרווקים והרווקות. אין להם לוביסטים ולא תקציבי ענק, ובכל זאת הם דורשים : התירו לנו דייטים במקומות פתוחים

מערכת 252 , ט"ז בתשרי תשפ"א

"להחריג את הדייטים מהסגר הזה"-ערוץ 7
רוצים דייטים
istock

דוד, רווק בן 36, התחיל קשר חדש לפני כחודשיים. הקשר התקדם מפגישה לפגישה, ואז הגיע הסגר. "זה פשוט מתסכל. הסגר פשוט הורג כל אפשרות להכיר בת זוג ולהקים משפחה. גם ככה הבדידות שלנו קשה, אז הסגר גומר עלינו לגמרי".

דוד הוא רק אחד ממאות אלפי רווקים ורווקות שנפגעים מהסגר באופן הזה. "קשרים לקראת חתונה אמורים להיות עקביים, אינטנסיביים, והכי חשוב – פרונטליים", אומר צוריאל גביזון – יזם פרויקט 252.

"הרבה מאוד בחורים ובחורות מתוסכלים מהמצב. ההצעות לקיים דייטים ב'זום' – פשוט לא נותנות את אותו אפקט. אולי רק בקשרים מתקדמים. בפגישות הראשונות זה לא אופציה".

גביזון מוסיף "והכי גרוע, שלא יודעים גם מתי ייגמר המצב הזה, שזה בכלל גומר את התקווה של הרווקים והרווקות. לכן אני קורא לממשלה ולכל מי שיכול לסייע – בבקשה, למען העתיד של מאות אלפי האנשים שמבקשים להקים בית: החריגו את הדייטים מהסגר. תנו להם להיפגש במקומות פתוחים".

בישראל מעל 600,000 רווקים ורווקות מעל גיל 20. לפני שלושה חודשים הוקם פרויקט 252 בשיתוף ערוץ 7. מטרת הפרויקט להעניק הדרכות וכלים פרקטיים למציאת זוגיות, הפיכת הדייטים לאפקטיביים, קבלת החלטות בצורה נכונה, ועוד. לפרטים אודות הפרויקט והצטרפות – לחצו כאן.