'אושפיזום' בפרויקט 252

ביום רביעי יקיים פרויקט 252 את 'אושפיזום' - ערב ייחודי עם סיפורי היכרויות מעוררי השראה ומשחק היכרויות ייחודי דרך פלטפורמת זום.

מערכת 252 , י"ז בתשרי תשפ"א

'אושפיזום' בפרויקט 252 -ערוץ 7
סוכה
צילום: ISTOCK

בסוכות הזה אף אחד לא נשאר לבד. פרויקט 252 יפיק ביום רביעי הקרוב ערב שכולו השראה. "בדרך כלל בימי רביעי אנחנו מקיים את השיעור השבועי של הפרויקט.

הפעם, החלטנו שלכבוד סוכות נעשה משהו קצת אחר. אנחנו הולכים לארח כמה אורחים מיוחדים שיספרו את הסיפור האישי והזוגי שלהם, מתוך נקודות מעוררות השראה", מספר גבי דניאל – מנהל התוכן בפרויקט 252.

בין האורחים שיתארחו במשדר יהיו ניר ושרה שמיר. ניר, שנפצע בתאונת דרכים כשהיה שמיניסט ונותר משותק, יספר על הדרך שלו למציאת זוגיות על אף המגבלות. שרה אשתו תספר על ההחלטה שלה להיכנס לזוגיות כזאת, ומדוע הפחדים מזוגיות עם בעלי מוגבלויות הם בדרך כלל מוגזמים ולא ריאליים.

אורחת נוספת שתגיע למפגש הייחודי היא יעלי איבר-צייטלין. יעלי, מפיקה ברדיו קול חי, התחתנה השנה בחתונת קורונה בגיל 42. יעלי תשתף על שנות החיפוש הרבות, על התובנות שעלו תוך כדי ואיך בכל זאת הצליחה להגיע לחופה.

"זה הולך להיות משדר מיוחד. בו נערוך, בפעם הראשונה, היכרות ב'זום' עם חברי הפרויקט שהיו עד עתה אלמוניים, וגם נחשוף כמה דברים חדשים. שווה לחכות".

המשדר ייפתח לחברי פרויקט 252 בלבד. רוצים להצטרף? קליק כאן ואתם בפנים.