מכבי ת"א מחזירה את האוהדים

יוזמה חדשה של מועדון הכדורסל של מכבי ת"א מבקש להחזיר את האוהדים למשחקים בדרך כזו שלא תעבור על הגבלות והנחיות משרד הבריאות

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ז בתשרי תשפ"א

יוזמה חדשה של מכבי ת"א
יוזמה חדשה של מכבי ת"א
צילום: באדיבות האתר הרשמי של מכבי ת"א

לראשונה בישראל - אוהדים יוכלו ללוות את קבוצתם בכל משחקיה ובדרכים. יוזמה חדשה של מועדון הכדורסל מכבי ת"א, אלופת ליגת העל בכדורסל, תחזיר מעט את התמיכה של האוהדים שכל כך חשובה לשחקני וראשי המועדונים.

מדובר ביוזמה אשר קיימת אצל לא מעט קבוצות ברחבי אירופה דוגמת פארמה האיטלקית, סביליה, אלאבס, מלאגה, ריאל סוסיאדד וסלטה ויגו הספרדיות וכן באנגליה, קרואטיה ועוד.

על פי היוזמה, האוהדים שלא מורשים להגיע למגרשי הספורט כבר תקופה ארוכה מדי, יוכלו להופיע על שמות חולצות השחקנים ואוטובוס הקבוצה וכך להרגיש הכי קרובים שאפשר ליציעים ולשחקנים.

מדובר במיזם חברתי ייחודי ראשון מסוגו בישראל שהוקם בשיתוף האוהדים, זאת על מנת לעזור למועדון בעונת 2020/21, עונת הקורונה.

במסגרת המיזם, אשר נקרא "איתנו", אוהדים יוכלו להטביע את שמם על חולצות השחקנים והאוטובוס הרשמי של הקבוצה כאשר מי שיצטרף לפרוייקט יופיע על אלה.

מאמן הקבוצה, היווני יאניס ספרופולוס אמר: "אנחנו רוצים את האוהדים שלנו איתנו. איתנו על חולצת המשחק כשאנחנו נלחמים על כל כדור במגרש, איתנו על האוטובוס כשניסע ברחבי הארץ לכל משחק ומשחק מהצפון ועד לדרום. מדובר בפרויקט חשוב מאוד למועדון ואנחנו צריכים אתכם איתנו. הירשמו בהמוניכם".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il