בהודו הבנתי: כדי להתחתן צריך להשתנות

גבי דניאל, מנהל התוכן בפרויקט 252, חושף לראשונה את סיפורו האישי כיצד התחתן בשנה האחרונה.

גבי דניאל, 252 , י"ח בתשרי תשפ"א

בהודו הבנתי: כדי להתחתן צריך להשתנות-ערוץ 7
גבי דניאל בהודו
צילום: באדיבות המצולם

"בדיוק לפני שנתיים, חגגתי יומולדת כמידי שנה בחג הסוכות. אני זוכר את הסיטואציה: ישבתי בדירה שלי בתל אביב, לא היה לי מקום לבנות סוכה, ולא הייתה לי בת זוג. הרגשתי שאני חייב לשנות משהו אם אני רוצה להתקדם לעבר בניית משפחה", מספר גבי דניאל – מנהל התוכן בפרויקט 252.

עד אז לא יצאת לדייטים?

יצאתי לדייטים, אפילו להמון דייטים. אבל באותו חג הסוכות נפלה לי התובנה שאני חייב לעשות משהו בצורה אחרת. הבנתי שלצאת לעוד דייט ועוד דייט – לא יקדם אותי לעבר החתונה. הרגשתי פתאום אני חייב עזרה.

אז מה עשית?

באותם ימים התמודדתי למועצת העיר בתל אביב-יפו, הייתי עסוק עד למעל הראש, ואחרי קמפיין הבחירות (כשלא נכנסנו בסוף למועצה), טסתי להודו.

הרגשתי שאני חייב לנקות את עצמי, לעשות סוג של "ריסטארט" ולחשוב מה אני עושה עם עצמי אחרת.

טסת להודו לבד?

כן. הרגשתי שאני חייב את זה. טסתי לשבועיים בלבד, אבל הרגשתי שעבדתי שם על כל כך הרבה פחדים שהיו לי, המון תובנות שנפלו לי שם – אבל התובנה הכי גדולה שנפלה לי זה שאני חייב להתפתח אישית כדי להתקדם לחתונה.

הבנתי שאפשר לחיות בתודעה אחרת לגמרי. ובאמת כשחזרתי לארץ מייד התחלתי תהליך אימון אישי עם מאמנת.

אני זוכר את המפגשים הראשונים, היום כשאני מסתכל על זה – זה משעשע אותי. כמאמן אישי, אני בעצמי יודע שיש רגע מכונן בתהליך אישי שבו המתאמן מבין שהבעיה בעצם אצלו...

מה הכוונה ש'הבנת שהבעיה אצלך'?

עד אז הייתי בטוח שאני הגבר האידיאלי, ושהסיבה היחידה שאני לא מתחתן זה רק בגלל הבנות. הן הבעיה, הן אלו שלא מבינות אותי. ואני כמובן לא צריך לשנות בעצמי כלום.

והיה רגע מכונן שהבנתי שאני צריך קודם כל לקחת אחריות ולצאת לדייטים בהבנה שאני זה שצריך לעשות את התהליך עם עצמי! זה היה רגע פשוט מטלטל.

ומה קרה בהמשך?

הבחורה הבאה שיצאתי איתה – זכיתי שהיא תהפוך לאשתי.

היום אני יכול לומר בוודאות – שאם לא הייתי עובר את אותו תהליך, ומבין מה זה זוגיות, ועובד על עצמי מבפנים – הייתי עדיין רווק.

וזאת בדיוק הסיבה שהצטרפתי לפרויקט 252 – אני רואה זאת בתור שליחות ללמד את הרווקים והרווקות שאפשר גם אחרת. להיות טוב בזוגיות זו תכונה נרכשת, ולא מולדת. אפשר ללמוד על זוגיות, ואפשר למצוא את החצי השני כשלומדים איך לעשות את זה נכון. היום, כשאנחנו כבר שלושה חודשים אחרי תחילת הפרויקט וכבר מקבלים בכל שבוע מיילים ממנויים שהתארסו בזכות הפרויקט – זה גורם לנו לסיפוק אדיר, ורק מחזק את ההבנה שכל אחד יכול להתחתן, אם רק יקבל את הכלים הנכונים לעשות את זה. זה אפשרי.

רוצה כבר להגיע לחופה? פרויקט 252 מיועד בדיוק לך. להצטרפות לחצו כאן.