מירי רגב
מירי רגב צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

שרת התחבורה מירי רגב ערכה בסוכתה שיחת זום עם נציגי הליכוד ברשויות המקומיות, כשבין המשתתפים היו ראש עיריית אשקלון תומר גלאם, ראש העיר לוד יאיר רביבו, ראש העיר מעלה אדומים בני כשריאל, יו"ר סיעת הליכוד בבני ברק יעקב וידר ועוד.

רגב אמרה במהלך השיחה כי היא רוצה "לומר מילה טובה על החרדים. זה לא קל לחרדים, הם גרים בצפיפות גדולה עם הרבה מאוד ילדים, הילדים משחקים למטה אחד עם השני ומדביקים אחד את השני".

לכן, היא הוסיפה, "זה לא נכון להאשים אותם כאוכלוסייה לא ממושמעת וצריך לראות איך לסייע להם גם דרך הממשלה וגם דרך הרשויות המקומיות כדי לשמור על ההנחיות ולשמור על עצמם".

"אני יודעת עד כמה הרבנים הגדולים והמנהיגים הרוחניים כן מורים להקפיד לשמור על ההוראות ולהיות בקפסולות ואני רוצה להודות להם על העניין הזה".

השרה רגב שיבחה את יו"ר הליכוד בבני ברק, יעקב וידר על פעילותו לצירוף חרדים לתנועת הליכוד, ואמרה כי "הליכוד היא מפלגה של כולם".

וידר, אשר סיעתו במועצת העיר מייצגת את הציבור הדתי לאומי בבני ברק, הודה לשרה על העמידה העקבית לצד הציבור החרדי והוסיף כי הדבר חשוב "דווקא בתקופה כזאת בה ישנה הסתה ארסית לא הוגנת כלפי כלל הציבור החרדי ללא הבחנה".