סרטון ההסברה של אשת ראש הממשלה מתוך האינסטגרם

ערב חג הסוכות, לקראת סוף שבוע שעבר, הגיע ספר למעון בבלפור כדי לטפל בשערה של רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו. זאת, בניגוד מוחלט לכללים האוסרים על שהייה בבית מגורים של אדם אחר שלא למטרה מותרת.

חלק מהתגובות ברשת לפרסום נגד אשת ראש הממשלה הגיעו מאנשי תקשורת שהביעו בה תמיכה לאור ההיכרות שלהם עם עולם הצילום והפרסום.

שרון כידון (רשת 13) צייצה: "דעה לא פופולרית - אם רעיית ראש הממשלה מצלמת סרטון לצרכים ממלכתיים ציבוריים כמו עטיית מסיכה ,זה לא שונה מכך שאני נעזרת בעיצוב שיער לפני שידור".

"אם ליונית לוי מותר לעשות פן לפני מהדורה" כתב איש התקשורת והבידור נדב אבקסיסס, "ואם לי מותר להוריד גבות לפני רסקין ולעודד בן עמי לעשות שחי שפם - לשרה נתניהו מותר להביא ספר לפני שהיא מעלה סרטון בערב סוכות".

"תקראו לי ביביסטית", כתבה חן ליברמן מ'רשת 13', "אבל לגיטימי שאשת ראש הממשלה תקבל טיפול מקצועי לשיער רגע לפני שהיא מעלה סרטון- כמו שעושים באולפני הטלוויזיה מדי יום. יש שפע של ביקורת שראוי וחשוב למתוח בימים אלה על התנהלות רה״מ, את התספורת של שרה אפשר ׳להחליק׳".

"מותר לשרה נתניהו לעשות פן/צבע/גוונים/ תלתלים/ החלקה ומה שתרצה", כתבה ח"כ לשעבר מירב בן ארי, "היא אשת רוה"מ וכשהיא מעלה סרטון היא צריכה להיראות כראוי. היא גם יכולה להביא מאפר/ת אם היא לא יודעת להתאפר. שחררו את האירוע זה לא מה שצריך להטריד עכשיו אם למגישות/פאנליסטיות מותר אז גם לה, באמת תתעסקו בדברים אחרים".

מטעמה של שרה נתניהו נמסר בתגובה:

''הגב' שרה נתניהו מקפידה באופן מחמיר על הנחיות משרד הבריאות. בתקופת הסגרים לא יצאה מביתה והיא מנהלת את שגרת עבודתה כפסיכולוגית ילדים בעיקר אמצעות פגישות זום ושיחות טלפון. הגב׳ נתניהו מקפידה הקפדה יתרה שהיא ובני ביתה יעטו מסיכה, גם בתוך הבית, וכך גם עובדי המעון ונותני השירותים שמגיעים אליו. הגב׳ נתניהו הקפידה על הכללים גם בראש השנה ובסוכות, וביום הכיפורים התפללה ברחוב ליד הבית.

''כל מי שמבקר במעון ראש הממשלה יעיד שהגב׳ נתניהו לא רק עוטה מסיכה בעצמה בתוך הבית אלא מבקשת מכולם לעשות זאת, וזהו גם המסר שביקשה להעביר לציבור.

''לפני חג הסוכות צילמה הגב׳ נתניהו סרטון הסברה לשירות הציבור בו קראה לכולם לעטות מסיכות. מאחר שהגב׳ נתניהו היא דמות ציבורית משפיעה ומדובר בסרטון הסברה לשירות הציבור, היא הניחה שניתן להשתמש בשירותי ספר, כפי שנהוג בערוצי הטלוויזיה. הגב׳ נתניהו והספר עטו מסיכה וכפפות בזמן ששהו יחד והיא אף ביקשה מהספר להימנע משיחה מטעמי זהירות''.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו