ד"ר אהובה ניסן, מאמנת אישית זוגית משפחתית. בעלת תשובה כעשרים שנה, גרה במודיעין, נשואה, אמא וסבתא לנכדים ב"ה.

החיבור שלה למוזיקה הולך איתה מאז שאני שמכירה את עצמה. אביה ז"ל היה זמר ונגן עוד, כל חייה שמעה מוזיקה מסוגים שונים, ניגנה על חליל, גיטרה ואורגן, למדה פיתוח קול, ושרה במקהלות ובפורומים משפחתיים ופרטיים.

מאז תהליך התשובה, התחילה לערוך ערבי נשים, הפרשת חלה, ערבי ראש חודש, ומזה כ-15 שנה יש לה שיעור קבוע לנשים בעיר מודיעין. ניסן כתבה עד כה שירים רבים, לחנים ומילים ואף הקליטה חלק מהם, אבל מסיבות שונות, הם נשארו במסגרת הפרטית לחברות משפחה וכו'. הלחן לתפילת "אדון עולם" הוא מיוחד ושונה.

ד"ר ניסן מספרת:

"הוא הגיע אלי בשלמות, ביום הולדתי האחרון, בלי שהייתי צריכה להוסיף/לגרוע מאומה. חוויתי אותו ברור וחזק ומיד במחשבה ידעתי שזה שייך ל"אדון עולם". החלטתי שהפעם אקח זמר שישיר אותו, כדי שאוכל להפיץ אותו ברבים, בלי מגבלות של שירת נשים וכו'. פניתי לערן קליין, אותו אני מכירה אישית, והוא הביא את הזמר והמנגן וכך הקלטנו אותו. כפי ששומעים, יצא סגנון פיוט, מין ניגון ירושלמי. הזמר הוא אשכנזי, אבל ביקשתי שהשיר יישמע מזרחי והוא עשה עבודה יפה מאוד. עבדנו על המבטא וההיגוי. השיר מאוד קליט, אהוב מאוד על מבוגרים וילדים, קיבלתי תגובות נהדרות ואוהדות. חשוב לי מאוד להפיץ אותו, שישירו אותו בבתי הכנסת, ובכל מקום, כדי לפרסם את כבוד השם יתברך".