איתור נזילות במצלמה תרמית

מתי משתמשים במצלמה תרמית? איך מתקנים נזילת מים?

תגיות: מצלמות
תוכן שיווקי , כ' בתשרי תשפ"א

איתור נזילות במצלמה תרמית-ערוץ 7
איתור נזילות
FREEPIK

מצלמה תרמית מאפשרת לבצע הדמיה תלת ממדית על פי מדידת טמפרטורה. עם זאת, היכולת של המצלמה לבצע מדידת טמפרטורה היא רק חלק מרשימה ארוכה יותר של יתרונות.

בפועל, הערך המוסף של המצלמה נובע מכך שאפשר להשתמש בה על גבי התשתית עצמה. אז במקום להרים מרצפות או לשבור קירות, כל מה שצריך לעשות הוא להזמין אנשי מקצוע שמתמחים באיתור נזילות עם מכשור טכנולוגי מתקדם.

מכשור טכנולוגי מתקדם הוא כלי העבודה העיקרי שלנו!

חברת א.ל איתור נזילות גאה להוביל את התחום ולהציע לקהל הלקוחות שלה 7 שנות אחריות על עבודות איתור ותיקון נזילות. אם זה לא מספיק על מנת להרגיע אותך, כדאי לדעת שאנחנו גם מתחייבים ל-100% הצלחה.

מאפיינים של איתור נזילות במצלמה תרמית

במצלמה תרמית אפשר להשתמש על מנת לנסות לאתר נזילות בבית, במטבח, בחצר, בגינה, במקלחת וכן הלאה. כל עוד יש חשש לנזילה שכוללת בתוכה מים חמים, סביר מאוד להניח שהמצלמה תדע לאתר את המקור לבעיה. במקרים כאלה, האיתור של מקור הנזילה חשוב כי הוא חוסך זמן יקר ומונע הרס מיותר. אם מאתרים את המקור של הנזילה, מטפלים בשורש הבעיה ולא רק בסימפטומים שמופיעים על פני השטח.

תיקון לאחר איתור נזילת מים

כמובן שהפעלת המצלמה לאיתור הנזילה היא רק הפעולה הראשונה בתהליך ארוך יותר. אחרי שמאתרים את מקור הנזילה, צריך לעבור לשלב השני של תיקון הבעיה. כאן, מתקנים את הנזילה באמצעות בחירת הפתרון המתאים לאופי הבעיה ולמיקום של הנזילה בצנרת. מטבע הדברים, בשלב התיקון משעינים את הפתרון על התוצאות של איתור נזילות במצלמה תרמית.

מצלמה תרמית מפעילים רק עם המומחים

נציגי א.ל איתור נזילות יודעים מה לעשות על מנת לפתור עבורך את הבעיה. אנו מכירים היטב את תחום הנזילות ויש לנו ניסיון משמעותי שמוכיח את עצמו כל יום מחדש. מבחינתך, הצעד הבא עבור איתור נזילות במצלמה תרמית צריך להיות השארת פרטים באתר או יצירת קשר עם מוקד מענה טלפוני 24 שעות ביממה.