סטראטאפ בפרויקט 252: מציאת שידוך בשידור חי

אמש במסגרת ה'אושפיזום' של פרויקט 252, נערך ניסיון ייחודי להיכרויות דרך זום. "היתה הצלחה מדהימה עשרות זוגות יצאו דרך המשדר הזה"

מערכת 252 , כ' בתשרי תשפ"א | עודכן: 22:03

סטראטאפ בפרויקט 252: מציאת שידוך בשידור חי-ערוץ 7
אילוסטרציה
שאטרסטוק

לכאורה, זה היה אמור להיות עוד ערב של הדרכה וכלים של פרויקט 252, אך הפעם נראה שקרה כאן משהו מיוחד.

"חשבנו על זה, שאולי סוכות זה זמן לעשות משהו שונה מבדרך כלל", מספר צוריאל גביזון - יזם הפרויקט. "בכל שבוע חברי הפרויקט צופים בהדרכה ממומחה בתחום כלשהו הקשור למציאת בן זוג. הפעם החלטנו לעשות משהו שונה - ביקשנו מאנשים להגיע יפים לזום, לפתוח מצלמות, וערכנו משחק היכרות ייחודי".

התגובות, לדבריו, היו לא פחות ממדהימות: "אנשים פשוט נפתחו לזה, יצרנו ראיונות קצרים עם המשתתפים, אנשים יצרו קשר אחד עם השני ויש עשרות זוגות שהתחילו לדבר ובהמשך גם ייפגשו כשזה יתאפשר", הוא מספר. "הבוקר קיבלנו מבול של תגובות והצעות להמשיך עם השיטה הזאת, ואכן - בתוכנית החורף של הפרויקט יהיה בכל חודש משחק היכרויות כזה שיאפשר לאנשים לפגוש בערב אחד עשרות מועמדים, ולהתמקד באלו שנראים להם הכי מדוייקים להם".

"מה שמיוחד במפגש מהסוג הזה," מספר גבי דניאל - מנהל התוכן בפרויקט, "שיש כאן אווירה משוחררת. כל אחד נמצא בביתו, אין את ההצגות האלו שקורות בדייטים הפרונטליים, וזה גם לא רק תמונה סטטית של מועמד. כאן הם מקבלים אפשרות לראות את כולם מדברים בוידאו, צוחקים, עונים על שאלות, מבטאים את עצמם - וזה מדהים שהחיבור הוא מיידי. אהבתי את המועמד? אני שולח לו צ'אט פרטי ומתחילים לדבר. זה מדהים".

פרויקטי 252 הוקם בשיתוף ערוץ 7 לפני שלושה חודשים במטרה לסייע לרווקים ורווקות למצוא זוגיות בקלות ובמהירות, דרך כלים והדרכות פרקטיות מעולמות האימון, השיווק והפסיכולוגיה. בימים אלו חוגג הפרויקט קרוב ל-1,000 מנויים ו6 זוגות שכבר התארסו בעקבות המיזם. להצטרפות ללא התחייבות - לחצו כאן.