דגל אש"ף
דגל אש"ף צילום: ISTOCK

כמו לפני חודש וכמו בפעמים הקודמות, גם הפעם הגעתה של נבחרת ישראל בכדורגל לסקוטלנד לא עוברת בשקט, כאשר ארגונים פרו-ערבים ואנטי-ישראליים מתכננים להפגין ולמחות נגד הגעתה של הנבחרת הישראלית לאי הבריטי.

קצת יותר מחודש עבר מאז התארחה נבחרת ישראל למשחק מול סקוטלנד במסגרת ליגת האומות, כשזו שיחקה תחת איומים של 12 ארגונים פרו-ערבים להפגין נגדם ולעורר מספר פרובוקציות.

היום (חמישי) רגע לפני שתעלה לשחק באצטדיון האמפדן פארק שבגלאזגו, אצטדיונה הביתי של נבחרת סקוטלנד, במסגרת חצי גמר פלייאוף מוקדמות היורו, את פניה של נבחרת ישראל במתחם האימונים שלה, פטריק ת'יסל, קיבל מיצג מזעזע ומבחיל.

ארגונים פרו-ערבים השחיתו את מתחם האימונים של הנבחרת הישראלית, כשכתבו כתובות נאצה אנטי-ישראליות ואחד הקירות החיצוניים של המתחם נצבע באדום כדי לדמות "דם של פלסטינאים".

סגן ומ"מ יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית יעקב חגואל הגיב: "לא יעלה על הדעת שבשנת 2020 ורגע לפני משחק רשמי תסבול הנבחרת שלנו מונדליזם אנטישמי נחות וגזעני. משחקי ספורט היו מאז ומעולם סמל לגשר של קירוב לבבות ושלום. לצערי אנחנו חווים מתחילת משבר הקורונה עלייה מטאורית של אירועים אנטישמים כלפי יהודים בחו"ל, אם לא נעשה מעשה באופן מיידי זה יגיע שוב לרצח יהודיים. אני מאחל לנבחרת ישראל הצלחה במשחק היום. אל אל ישראל".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו