איוב קרא חרך את הרשת

השר לשעבר צייץ בתגובה להתבטאות המשתלחת של אמיר השכל והגולשים בטוויטר לא יכלו לעמוד בזה.

יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , כ' בתשרי תשפ"א

איוב קרא חרך את הרשת-ערוץ 7
איוב קרא
צילום: הלל מאיר/TPS

שר התקשורת לשעבר, איוב קרא, צייץ היום (חמישי) בחשבון הטוויטר שלו, לאחר סערת ההתבטאויות של אמיר השכל, וחרך את הרשת החברתית.

קרא צייץ: "רד מן השמיים אל הקרקע חתיכת מתנשא... גם אני אתיופי גאה !!!" בשילוב תמונה שלו על דוכן הכנסת כשכנפי מלאך לגופו על רקע שמימי מיוחד.

אתר חדשות התקשורת "אייס" (ICE) מיהר להגיב וצייץ בחשבון הטוויטר שלו: "ערכנו בדיקה, זה ציוץ אמיתי".

גם הכתב לענייני משפט של אתר "גלובס" התקשה להאמין שמדובר בחשבונו האמיתי של קרא, אך לאחר שבדק שמדובר בחשבונו של קרא צייץ: "לא חשבון פייק".

העיתונאי משה ויסטוך צייץ, "השנה: 2005. המקום: האגם בגוש קטיף. האירוע: עצרת נגד הגירוש. אחד הדוברים: איוב קרא. הנאום: "...גם אני יהודי גאה!!!"

גולש אחר ששיתף את הציוץ של קרא כתב: "ליידיז אנד ג'נטלמן - איוב "מנגיסטו" קרא".

אשת התקשורת לי מלאך שיתפה קישור לקורס הדיגיטל שלה וכתבה: "אם מנהל הדיגיטל של איוב קרא רואה את זה, בבקשה תיקח את הקורס שלי אני אעשה לך הנחה". היא הוסיפה, "איוב קרא: אני אתיופי. אתיופים: אמיר השכל קח אותנו מפה".

גולש נוסף ברשת החברתית כתב: "אנחנו חייבים להקשיח את התנאי קבלה לכנסת". ואחר הגיב: "איזו עקיצה, 5 פעמים נבחר לכנסת על חשבון הדרוזים".

"צהובים הם הסביונים, הנחליאלי מבשר את בואו של הסתיו, מה לעזאזל, בדיוק קראתי עכשיו", כתב אחד הגולשים. וגולש טוויטר נוסף ביקש: "אפשר דוקו עליו כבר?"