יאיר נתניהו
יאיר נתניהו צילום: Gili Yaari/Flash90

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, מנהל 'חמ"ל' פרטי במטרה להפיץ את המסרים של אביו ולהדהד אותם ברשתות החברתיות.

אחרי שצבר 100 אלף עוקבים בטוויטר, 92 אלף לייקים בפייסבוק ו-4,193 אוהדים בטלגרם, נתניהו ג'וניור הקים ערוץ ביוטיוב שצבר עד כה 749 מנויים, אבל היד עוד נטויה.

בינתיים התמלא הערוץ בתוכניות הרדיו המוקלטות של יאיר נתניהו עם מגישת ''גלי ישראל'' יערה זרד, תומכת ראש הממשלה שגם עבדה בקמפיין הבחירות שלו.

בנו של ראש הממשלה העלה לערוץ היוטיוב גם ראיון אחד-על-אחד שערך עם יו"ר תנועת אם תרצו, והרצאה שנשא באלבמה שבארה"ב בנושא "האמת על ישראל".

צילום: פייסבוק
צילום: פייסבוק

נתניהו ג'וניור מנצל את הרשתות החברתיות כדי להתנגח בכלי התקשורת ולתקוף את יריביו של אביו מימין ומשמאל. כך לדוגמא הוא קרא לעוקביו לבטל את המנוי לערוצי ספורט 5, לאחר שהעורך הראשון אורי דגון כינס את ראש הממשלה ''מנוול''.

''זה הוא אורי דגון. הוא העורך הראשי של ספורט 5. הוא באופן קבוע מצייץ גידופים נוראים כלפי הימין וראש הממשלה, וכבר מזמן הפך את הערוץ שלו, שאמור להתעסק בספורט ולהיות א- פוליטי, לערוץ תעמולה שמאלני קיצוני לא פחות מאל- ג׳זירה 12", כתב יאיר נתניהו.

''מה עושים? פשוט מאוד! מתקשרים להוט/ יס/ סלקום/ כל חברה אחרת בה אתם מנויים בטלוויזיה, ומבקשים להסיר מהחבילה עליה אתם *משלמים* את ערוצי ספורט 5", הוסיף.