דונלד טראמפ
דונלד טראמפ Official White House Photo by Andrea Hanks

עיתונאית ה"ניו יורק טיימס" מגי הברמן דיווחה הלילה (ראשון) כי נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ שקל ללבוש חולצת טריקו של "סופרמן" מתחת לחולצה המכופתרת שלו, כאשר השתחרר מבית החולים וולטר ריד בשבוע שעבר.

בכמה שיחות טלפון שערך מהסוויטה הנשיאותית בבית החולים, הרהר טראמפ באפשרות שיקרע את החולצה המכופתרת ביציאתו מבית החולים ויציג לאומה את חולצת ה"סופרמן" כדי לשדר מסר עוצמתי של אדם חזק ובריא. בסופו של דבר ויתר הנשיא על הרעיון הנועז.

בשבת האחרונה הבחין טראמפ בחולצות כחולות-צהובות שלובשים תומכיו באירוע בבית הלבן. הוא הצביע על הקהל ואמר "אני רוצה ללבוש אחת מהן במקום חולצה לבנה".

באירוע השתתפו כמה מאות בני אדם, והיה זה האירוע הפומבי הראשון של טראמפ מאז שנדבק בקורונה, אושפז בבית חולים וחזר לבית הלבן.

נשיא ארה"ב נאם לקהל תומכיו מהמרפסת אמר להם שהוא מרגיש מצוין והבטיח "נתחיל בגדול עם העצרות שלנו, כי לא נאפשר למדינה שלנו להפוך לאומה סוציאליסטית".

"אני רוצה להודות לכולכם על התפילות", אמר טראמפ ותקף את יריביו ג'ו ביידן וסגניתו המיועדת קמלה האריס, "ג'ו ביידן הישנוני בגד בשחורים ובהיספנים, ואם אתם חושבים שהוא יכול לנהל את המדינה הזו – הוא לא".