לראשונה: קורס מדיה בתנועת אריאל

למעלה מ-100 פעילי חבריא ב' בתנועה השתתפו בקורס שימוש במדיה ושהועבר ב"זום".

ערוץ 7 , כ"ג בתשרי תשפ"א

להכשיר אנשי אמונה בעולם הרוח והמעשה
להכשיר אנשי אמונה בעולם הרוח והמעשה
צילום: תנועת אריאל

יותר מ-100 פעילי חבריא ב' בתנועת הנוער אריאל השתתפו בקורס מדיה שכלל סדנאות תסריטאות, בימוי, צילום ועריכה בהנחיית אלעד מוקדס - "היינו כחולמים".

את הקורס יזמו בהנהלת התנועה על מנת לייצר בחבריא ב' של התנועה 'סיירת תקשורתית' מקרב חברי גרעיני העשייה, שידעו ליצר תכני מדיה ערכיים ותורניים ברמה מקצועית.

משתתפי ומשתתפות הקורס יוכלו לתת מענה לסניפי האם שלהם, שפותחים חודש ארגון בתקופת קורונה. במקום מופעי שבת הארגון שככל הנראה לא יוכלו להתקיים השנה כרגיל, המדריכים יוכלו לייצר סרטים שיסכמו את התהליך החינוכי שעוברים החניכים בעזרת בוגרי קורס המדיה של התנועה.

אמונה רענן, רכזת חב"ב בסניף נוף הגליל: "הקורס נתן לי את האפשרות לדעת איך אפשר להשפיע על הציבור היום, איך להביע את עצמי ואת האידיאלים שלי בצורה שתיגע בעולם הרחב ואיך להשתמש בטכנולוגיה המטורפת שיש היום לדברים הטובים באמת".

יהודה כהן מסניף בית אל שהשתתף בקורס: "היה אחלה של קורס, נתן לי הרבה כלים, ידעתי קצת על עריכה וצילום והקורס הזה פתח לי אופק חדש שרציתי בו ברמה המקצועית".

דביר עמיאור מזכ"ל תנועת הנוער אריאל: "ליהודים יש תפקיד ייחודי והוא לחבר בין הקודש לחול. התפקיד שלנו ליצר אנשים רוח ואומנות ששם שמים בפיהם, כותבי תסריט, בימאים, צלמים ועורכים שמגמת היצירה שלהם לרומם את האדם. ובדור שלנו שבו המימד החזותי כל כך דומיננטי יש חשיבות עצומה להכשיר אנשי אמונה בעולם הרוח והמעשה".