קומיקאי צעיר, ביטון
קומיקאי צעיר, ביטוןצילום: TOV

הוא רק בכיתה ג' עם קריירת סטנד אפ מצליחה, אבל שלמה ביטון בן ה 8 ("וחצי!") מספר שזה לא בהכרח החלום, והטייטל קומיקאי הוא בינתיים עיסוק מהצד.

בראיון לערוץ 7 שלמה חושף את האודישן המדובר בתכנית הדבר ה-TOV הבא, המשודרת בערוץ TOV. איך הוא גילם שוטר שמחלק דוח "מסיכה" ובין היתר פוגש בישי ריבו ומגלה איך 'אנדרדוס' השופטים נקרעו מצחוק וזאת ההוכחה שלהומור אין תווית של גיל.

הדבר ה TOV הבא: ילד מוכשרTOV

"המערכון שאני הכי אוהב לעשות בנוי מחיקויים שלי לאנדרדוס", מגלה שלמה יאיר ביטון וחושף את הקלף החזק שלו כקומיקאי צעיר ושובה לב. כמו שמצופה מאיש מקצוע בגילו החריג בתחום, הוא לא מתבייש להודות כי היסס לפני האודישן לדבר ה-TOV הבא, סדרת הדוקו ריאליטי הקומית של אנדרדוס שמחפשת את המצחיק הבא בישראל, "אך אמא נתנה לי ביטחון ויצאתי לדרך" ראיון בוגר עם ילד אמיץ.

התרגשת לקראת האודישן? איך הוא עבר?

אני יודע שהלך טוב כי השופטים צחקו. וברור שהתרגשתי, אני אוהב את אנדרדוס ברמה שאני צופה בהם כל יום ואפילו מחקה אותם. ברגע שעליתי על הבמה והופעתי מולם הבנתי שהגשמתי חלום. הייתה לי חווייה מדהימה.

ספר על המערכון שכתבת להופעה

שיחקתי שוטר שמחלק דו"חות על אי עטיית מסיכה ומה קורה כשהוא פוגש את הזמר ישי ריבו, חשבתי גם לעשות חיקוי של אנדרדוס אבל המערכון הזה התאים לתקופה. הם ביקשו "הצגה" אז הגעתי עם תחפושת של שוטר, שילבתי כמה ציטוטים מהשירים של ריבו שהחלפתי במהלך ה"משחק" שם פטפטתי עם הזמר, ואנדרדוס נתנו לי תחושה שזה עבר. מקווה שבאמת כך.

כצעיר ב'תחום של גדולים' – לא חששת להתמודד?

האמת היא שפחדתי בהתחלה, לא מלהיות קומיקאי כי אני מרגיש בנעליים הנכונות אלא דווקא מהקהל, השופטים, התגובות שיהיו או לא יהיו. אבל אמא שלי, שמרצה מול 400 איש על תקשורת ותיאטרון אמרה לי "כשאני עולה על הבמה אני מדמיינת מסך שחור ולא מתייחסת לכמות הקהל, תנסה גם אתה" ניסיתי, וזה באמת עבד. היא נתנה לי את הביטחון לעלות על הבמה.

מה החלום?

עדין אין לי חלום ברור ואני לא לחוץ, בכל אופן אני סה"כ בן 8 וחצי, אך כרגע אני נהנה מלבדר את הסובבים שלי ואת עצמי. אם זו תהיה משרת חיי קשה לחזות בשלב הזה של החיים.

את מי אתה הכי אוהב בצמד אנדרדוס?

את אשר בן אבו, הוא הכי מצחיק אותי.

אשמח שתצייני שאני שמח מאוד על הזכות לבוא ולפגוש את אנדרדוס בכבודם ובעצמם, ולקבל את תשומת ליבם ודעתם על כישורי ההומור שלי. אלפי תודות להם, באמת.

אז האם שלמה מתאים להיכנס לנעליים גדולות ולאייש את המשרה? האם הוא גרם לכם לצחוק? והאם הוא הדבר הTOV הבא?

צפו בשאר המתמודדים, עקבו אחרינו בפייסבוק ותספרו לנו את דעתכם, זכרו, גם אתם מחליטים!

לחצו על לינק ההצטרפות לערוץ TOV קבלו שבוע חינם,