לא חיה תמימה במיוחד
לא חיה תמימה במיוחד צילום: iStock

בשבועות האחרונים כתבי החדשות של הבית הלבן נתונים למתקפה. לא מדובר בהתקפות מילוליות, אליהן הם כבר רגילים, אלא לתקיפה של דביבונים שהשתלטו על מדשאות הבית הלבן ותוקפים את הכתבים הנמצאים שם.

ג'ו ג'ונס, כתב ה-CNN, עמד להצטלם לכתבה שגרתית ליד הבית הלבן. להפתעתו, ברגע שנדלקו אורות המצלמה, דביבון שעמד מאחוריו עמד לקפוץ עליו והוא נאלץ לגרש אותו בצעקות ולזרוק עליו תיק גדול בשביל להפחיד אותו.

הסרטון של ג'ונס נאבק בדביבונים עלה לרשתות החברתיות והתפרסם במהירות. לדבריו, מדובר כבר בפעם השנייה שתוקף אותו דביבון בשבועיים האחרונים רגע לפני שהוא עומד להצטלם. גולש זריז אפילו הספיק ליצור חשבון טוויטר ל"דביבון מהבית הלבן" ולפרסם את דעתו על כל מיני פוליטיקאים מהבית הלבן.

בפעם הקודמת גו'נס עמד לעלות לשידור חי כאשר לפתע הרגיש משהו נצמד לרגל שלו. בהתחלה חשב שמדובר בכבל של המצלמה, אבל כשהסתכל למטה הבין שמדובר בדביבון שמחבק את הרגל שלו והתחיל להיאבק איתו. הוא מסביר שככל הנראה הדביבונים נמשכים לאורות של המצלמה ולכן נצמדים אליו דווקא רגע לפני הצילומים.

התפשטות הדביבונים ברחבי הבית הלבן מטרידה לא רק את הצלמים, ובזמן האחרון אפילו שירות האבטחה של הנשיא החליט להיאבק בתופעה. הצוות פיזר מלכודות ברחבי הבית הלבן, עשה סיורים בעזרת כלבי האבטחה ואפילו ניסה לתפוס כמה דביבונים באופן עצמאי אבל ללא הצלחה מרובה.

בינתיים, נראה שיש דברים חשובים יותר שמטרידים את הדייר בבית הלבן, וייתכן שהדביבונים יחכו לדייר שיהיה בבית הלבן לאחר הבחירות.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם