להבקיע מאה שערים
להבקיע מאה שערים צילום: ראובן מס

הציבור החרדי בישראל מונה כמיליון איש, ומגלגל כ- 12 מיליארד ₪ בשנה. זוהי חברה תוססת ומשתנה שהשפעתה על כלל החברה הישראלית ועל כלכלתה תלך ותתעצם.

בדומה לחברה החילונית שמורכבת מקבוצות רבות, כך גם הציבור החרדי מורכב מקבוצות שונות בעלות מאפיינים ייחודיים שלמרות בסיסן האידיאולוגי המשותף הן בעלות השקפות עולם שונות. כדי להצליח עסקית עם קהל יעד זה יש לפנות לכל קבוצה בחברה זו באופן המיוחד לה, ולתת מענה מדוייק לצרכים הספציפיים שלה. זוהי משימה סבוכה, אך בהחלט אפשרית.

מטרתו של הספר "להבקיע מאה שערים" שכתב עופר נחשון, היא להקנות את הידע ואת הכלים הבסיסיים להתקשרות עסקית פרודוקטיבית וארוכת תווך עם הציבור החרדי. הספר מיועד בעיקרו לאנשי עסקים שרוצים לחדור לחברה החרדית או לאלה שרוצים להעמיק את קשריהם העסקיים עמו. אולם, הספר מאפשר בנוסף הצצה מיוחדת אל עולם התרבות, המבנה החברתי ותפיסת העולם של ציבור זה.

בספר מוצגות דרכים מעשיות לעסקים עם הציבור החרדי, ומוסבר כיצד הן נגזרות מעולמו התרבותי והשקפת עולמו.

הספר עוסק בין השאר במסחר, ירידים, שימוש מושכל בתקשורת, שיווק אפקטיבי באינטרנט (זאת בניגוד לסטיגמה שחרדים אינם גולשים כלל באינטרנט), באסטרטגיית חדירה, ובפירוט מוקדי הכוח השונים בתוך החברה המרתקת הזאת וכיצד נכון להיעזר בהם בעסקים. כל מי שחפץ להעמיק עסקיו או שמתעניין בחברה הזאת יפיק תועלת מהספר.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו