נפתלי בנט במליאת הכנסת
נפתלי בנט במליאת הכנסת צילום: שמוליק גרוסמן, דוברות הכנסת

יו"ר מפלגת ימינה ושר הביטחון לשעבר ח״כ נפתלי בנט עבר הבוקר (שלישי) סדרת בדיקות בבית החולים "שיבא" בתל השומר לאחר שחש כאבים בצוואר. בה

בהמלצת הרופא בנט ייאלץ להשאר כרגע באשפוז עד לתום הבירור. מלשכתו נמסר כי ח״כ בנט חש בטוב וישוב לפעילותו הציבורית בהקדם.

אתמול נאם יו"ר ימינה במליאת הכנסת ותקף בחריפות את ראש הממשלה בנימין נתניהו על רקע המאבק במגיפת הקורונה.

"אדוני ראש הממשלה, אתה יודע למה יש כזה אובדן אמון? כי אתה לא אומר אמת. סגר הוא לא תמונת ניצחון, סגר הוא תוצאה של כישלון", אמר בנט.

הוא האשים את ראש הממשלה כי הוא אינו סומך על האזרחים. "סגר הוא פעולה הכרחית כשנכשלת במתן טיפול טוב. מדינות שהתנהלו היטב כמו קפריסין, לטביה, טייוואן ואסטוניה לא הגיעו לסגר כללי נוסף. סגר הוא פטיש על אזרחי ישראל במקום פינצטות על חולי ישראל.

''סגר פירושו להתגאות ששמת את כל האזרחים בכלא כי אתה לא מצליח להשתלט על הפשיעה. הסגר הורס כאן דור של יזמים ובעלי עסקים. הסגר מרסק את הנפש של ילדינו. הסגר הוא אנטיתזה לרוח הישראלית".

נפתלי בנט: סגר אינו תמונת ניצחון נפתלי בנט: סגר אינו תמונת ניצחון

בנט קרא לראש הממשלה לתכנן תוכנית שלא תיבנה רק על הגבלות חריפות. "התוכנית שלך לא יכולה להתמקד בסגרים ולא יכולה להסתמך על חיסונים. אנחנו צריכים תוכנית שתנצח את הקורונה בלי סגר".

בהמשך הצביע בנט בעד הצעת אי אמון בממשלה שהגישה סיעת יש עתיד-תל''ם. בליכוד זעמו והורו לחברי הכנסת של המפלגה לתקוף את מפלגת ימינה ואת העומדים בראשה.

יו"ר הבית היהודי השר רפי פרץ התבקש גם הוא לתקוף את מפלגת ימינה ממנה התפצל, וצייץ בטוויטר: ''ימינה של בנט ומתן כהנא הצביעו הערב על יאיר לפיד, מנהיג השמאל, כראש ממשלה. הם הצביעו יחד עם הרשימה הערבית המשותפת, שרק היום ראינו שבאו לתמוך במחבלים בבית החולים. ימינה, איבדתם את הכיוון לגמרי''.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו