טלגרם
טלגרםצילום: istock

אם אתם לא יודעים מה זה טלגרם, כנראה שהכתבה הזו לא בשבילכם. אבל אם כבר הורדתם את האפליקציה, הנה חמישה ערוצים ששווה לעקוב אחריהם:

המגזרית – בקבוצת 'הדוסים' יש כמה עיתונאים מהמגזר ויאיר יעקבי אחד שיעשו לכם סדר בראש בכל המהלכים האחרונים בגזרת הרב רפי פרץ vs נפתלי בנט בשילוב דיונים על הדף יומי, בדיחות פנימיות של המגזר ועדכוני רכילות שוטפים לגבי נאווה מבית הכנסת. היא יוצאת עם אבנר עכשיו, ונראה שהולך להם טוב...

האקטואלית – בערוץ 'קורונה – משרד הבריאות' תקבלו את כל העדכונים הרלוונטיים, וגם כמה שלא, לגבי ההתמודדות עם הקורונה. פניות לציבור, חקירות אפימדיולוגיות של חולים (זוכרים שפעם עקבנו אחריהן באדיקות?), טבלאות ונתונים.

המזרח תיכונית – פה בעצם יש שתי אופציות. 'אבו עלי אקספרס' יעדכן אתכם בכל מה שקורה בקרב בני דודינו, עם התמקדות באיזור המזרח התיכון. רוצים להבין מה קורה בעזה? לקרוא על הלך הרוח בלבנון? זה הערוץ בשבילכם.

ערוצי טלגרם מומלצים
ערוצי טלגרם מומלציםצילום מסך

אבל אם אתם מחפשים משהו קצת יותר גלובאלי מזה, 'פארוק' מדווח גם הוא על העולם הערבי, אבל תוכלו לקרוא בו גם על בני דודינו שבמקומות כמו אזרבייג'ן, ועל הסכסוך בין טורקיה ליוון.

האיזוטרית – בערוץ 'מחאות החרדים הקיצוניים' תוכלו למצוא עדכון על, ובכן, מחאות של חרדים קיצוניים. לאחרונה הערוץ פעיל יחסית בגלל המתיחות שנוצרה בעקבות הקורונה, אבל בשגרה הוא מכיל בעיקר עדכונים על שני נערים ששרפו פח זבל במחאה על... לא משנה על מה, מחאה על משהו.

הפוליטית – טוב, לא באמת חשבתם שאפשר לסיים רשימה כזאת בלי הערוץ של עמית סגל. מי שהוגדר לא פעם כעיתונאי החזק בישראל, מתחזק ערוץ פעיל למדי עם כשמונים וחמש אלף עוקבים. בערוץ הוא פורש תובנות על פוליטיקה, סקרים, סתם מחשבות ומדי פעם איזו תמונה של כוס יין או שיר שאהב.

מי שלא נכנס לרשימה, בגלל מותו בטרם עת, היה ה'ערוץ הקדוש' של עקיבא נוביק ועמיחי אתאלי. בשנה האחרונה הערוץ כבר לא כל כך פעיל, אבל בעבר הם נהגו להעלות באופן קבוע הטרלות, נונסנס ותמונות פפארצי של ברוך מרזל במעיל דובון אוכל צ'ולנט. חבל על דאבדין.