כשנער עיוור הפתיע את יונתן רזאל

בערב שמחת תורה התקיים במגדל דוד ערב ההצדעה המסורתי של עמותת ״מעגל הידידות ירושלים״, במסגרתו מצדיעים לנוער המיוחד מכל רחבי הארץ.

בעקבות נגיף הקורונה התקיים המופע באמצעות שידור חי לאלפי צופים בכל בתי הספר המיוחדים ברחבי הארץ.

במהלך האירוע הוזמן אור חיים אושר, בחור עיוור בן 21, שהחל לשיר עם הזמר יונתן רזאל את השיר ״שבחי ירושלים״. עין לא נותרה יבשה לאחר הביצוע.

אמו של אור חיים שצפתה בשידור, מספרת שהופתעה לראות את המפגש. "האנושיות הרכה והגישה המיוחדת של רזאל לילדים מיוחדים גרמה לאור חיים לרקוד על הבמה איתו. זו הייתה הפעם הראשונה בחיים", סיפרה האמא, "הדבר הזה העביר מסר חשוב לצופים: ילדים ונוער עם מוגבלויות ראויים ליחס חם ומכבד והם אף מעניקים חזרה אהבה עצומה".

במהלך האירוע אף הופיעו זמרים רבים בהם אוהד מושקוביץ, ילד הפלא יוסי הרשטיק, וכוכבי בית הספר למוזיקה חיים ציפל ואיתי תורג’מן. האירוע היה בהפקת "צבעים הפקות".

חנה קנטרמן, שליחת חב״ד בשכונת טלביה סיפרה כי הופתעה לראות את ההצלחה בחיבור שנוצר בין אור חיים ליונתן רזאל: ״האנושיות של רזאל והגישה המיוחדת שלו לילדים מיוחדים גרמה לאור חיים לרקוד איתו על הבמה ושלחה מסר של כבוד לזולת ושוויון לכל מי שצפה בהם באותו רגע. כל אחד הוא מיוחד ולכל אדם יש צורך״.

האירוע הופק ע״י צבעים הפקות.

צילום: חיים טויטו
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו