שרה נתניהו
שרה נתניהו צילום: Flash90

ראש הממשלה בנימין נתניהו פרסם אחר הצהריים (שלישי) פוסט בדף הפייסבוק האישי שלו, בו תקף את הפרסום מוקדם יותר היום באתר ynet בנוגע לרכב המשמש את רעייתו שרה.

"איך נראה פייק ניוז? הנה דוגמה טרייה מהיום, בזמן שאני בתוך דיונים מהבוקר על אסטרטגיית היציאה שלנו מהקורונה", פתח נתניהו.

לדבריו, "קודם מוציאים כותרת שקרית באתר ווינט: 'במיוחד לשרה נתניהו: רכב משוריין חדש בעלות של יותר ממיליון שקל'. אחרי זמן קצר, השב״כ מנפץ את הפרסום השקרי בהודעה רשמית: אין מדובר ברכב חדש שנרכש עבור משימת אבטחת רעיית ראש הממשלה. מדובר ברכב אחד מתוך שורת רכבים שהוזמנו לפני 3 שנים, המיועד להחליף צי רכבים ממוגנים עבור אישים מאובטחים. מדובר בהחלטה מקצועית של שב"כ ואגף הביטחון במשרד רהמ - למאובטחים אין כל חלק בקבלת ההחלטות בעניין".

"הבלון התפוצץ בתוך שעה, אבל הנזק כבר נעשה", קבע ראש הממשלה אך ציין, "אני אפילו לא מצפה מהם להתנצל".

לדבריו, "תקשורת השמאל שוב משחירה ושופכת את דמה של רעייתי שרה, כפי שהיא עושה מדי יום כבר יותר מ-20 שנה".

"אני לא מכיר הרבה אנשים שהיו עומדים במסע צייד כל כך נוראי במשך שנים, אבל אני יודע היטב שהציבור כבר יודע להבחין בין האמת לבין השקר", הוסיף.

"רעייתי האהובה שרה, אני מעריך אותך על העמידה האיתנה שלך מול הרדיפה והשקרים של התקשורת. תודה שלמרות הכל את ממשיכה לעשות רק טוב למען כל אזרחי ישראל ולמען משפחתנו", חתם נתניהו.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו