5 הצעדים למתחילה להיפגש

אני פונה אלייך, לבחורה הצעירה שמהססת ורוצה להתחיל להכיר, ולא יודעת אם היא מוכנה ואיך מתוך ים הגברים שיש היא תמצא את האחד שלה...

ענת שגב – מאמנת אישית לחתונה , כ"ה בתשרי תשפ"א

5 הצעדים למתחילה להיפגש-ערוץ 7
ענת שגב
נועה לארי

אז חברות מתחילות להתארס סביבך ואת עוד לא יצאת לדייט אחד משמעותי, (הדייט עם הבחור מהשירות לאומי שהמשפחה המאמצת שלך הכירה ויצאת כי לא נעים - לא נחשב) - אז מאיפה מתחילים?

צעד ראשון: הכירי את עצמך. נעים מאד, את מסתובבת בעולם 20 שנים לפחות והגיע הזמן לשאול מי אני ומה אני מחפשת? תאהבי את עצמך - כי זה קודם כל(!) , איזה סוג זוגיות אני רוצה לעצמי? איזו סוג משפחה? יכול להיות שמה שראית בבית ההורים הוא ההשראה ויכול להיות שבדיוק ההפך...

לשבת ולפרוט על הנייר את כל המחשבות והחלומות שיש שלך - ותעופי ... כי למה לא?

צעד שני: מילוי מצברים - מה מטעין אותך? מה ממלא אותך שמחה אנרגיה וכח? את יוצאת למסע שאת לא יודעת מה יהיה אורכו ותמיד טוב להצטייד במקום טוב שבו תוכלי להיטען - אם זה ספורט, ריקוד ,ציור, שיחת חברות שמעצימה אותך, משפחה תומכת, עבודה שבה את מגשימה את עצמך וכל דבר שעושה לך טוב.

חשבי על החברות סביבך, למי היית מציעה יותר בקלות לחברה השמחה והכיפית או לבחורה המסוגרת והכבויה?

צעד שלישי: ניראות במרחב - תמצאי תמונה טובה ומחמיאה שלך, כן - זה חשוב. ברור שמי שיאהב אותך, יאהב אותך בכל מצב אבל למה לא להגדיל את הסיכויים? ואני לא מדברת על תמונה שלך מול השקיעה שכולך מוסתרת, או תמונה שלך מוקפת אחיינים, תיישרי מבט וחייכי את חיוכך הטוב, והאנרגיה שלך תפרוץ מתוך התמונה ותשדר את מי שאת.

במידה ויש לך פייסבוק או אינסטגרם, עברי עליו קצת ותוודאי שאנשים שיחפשו אותך (והם יחפשו) ייתקלו במידע ותמונות שאת רוצה שיראו.

צעד רביעי: הגדירי מה את מחפשת בקווים כללים - אני לא מדברת על רשימת מכולת אינסופית....

מבחינת המהות של הבחור, היצמדי למקסימום 4 תכונות שחשובות לך, שאת יודעת שאת יכולה לפרוח לצד בחור כזה, ו-2 תכונות מעטפת - מה שחשוב לך בפרטים החיצונים, גיל, גובה, צבע עיניים... כל אחת מה שמתאים לה ואין תשובה לא נכונה.

צעד חמישי: ספרי לחברים ומשפחה. רוב האנשים מתחתנים עם מי שדומה להם במנטליות , ובחברי מעגלי החיים המשותפים, האנשים שמכירים אותך הכי טוב הם בדרך כלל אילו שקרובים אליך, תספרי להם שאת מעוניינת להכיר בחור , זה יכול להיות חברה נשואה שמעגל החברים של בעלה קורץ לך, בן דוד שלומד באריאל ומוקף בחורים טובים. ברגע שהם יתרכזו בלחשוב עלייך ועל התאמה עבורך, יצוצו רעיונות טובים.

ועכשיו כשעשית את כל הצעדים לעיל, את יודעת מה את מחפשת ולאיזה כיוון כדאי לך לכוון את עצמך, אולי יש בסביבתך בחור מתאים שכל מה שנשאר לך לעשות זה לפנות אליו בין אם בפנייה ישירה או דרך מישהו משותף.

ויאללה צאי לדרך, את מוכנה, שאי תפילה להצלחתך, הכל יגיע אליך במדויק בזמן המתאים לך. ותזכרי שתמיד טוב לשתף חברה טובה נשואה או מישהי קרובה אלייך שתלווה אותך במסע עם עצות ותבונה מהחיים.

ענת שגב - מאמנת פרקטית לזוגיות, מנבחרת המאמנים של פרויקט 252. מבצע לרגל תוכנית החורף בפרויקט: חודש ראשון ב-18 ₪ בלבד! להצטרפות לחצו כאן.