לא חסין: רונאלדו נדבק בקורונה

הפנומן הפורטוגלי ומי שנחשב לאחד מגדולי שחקני הכדורגל בעולם, כריסטיאנו רונאלדו, נדבק גם הוא בנגיף הקורונה. יחמיץ את מסי?

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ה בתשרי תשפ"א

לא חסין: רונאלדו נדבק בקורונה-ערוץ 7
רונאלדו. יחלים בזמן מהנגיף?
צילום: רויטרס

באיחור של חודש מישראל, גל שני של נגיף הקורונה שוטף את אירופה ולא פוסח גם על הספורטאים הטובים בעולם.

אחרי שבגל הראשון נדבק זלאטן איברהימוביץ' האגדי, חלוצה הוותיק של מילאן האיטלקית ומלך השערים של נבחרת שוודיה בכל הזמנים, כעת הנגיף היכה גם את היריבה המרה - יובנטוס, אלופת איטליה.

אחרי שזכתה בניצחון טכני היסטורי מול נאפולי שלא התייצבה למשחק מולה בשל הידבקות גדולה של שחקנים בנגיף המבהיל, הודיעה יובנטוס האיטלקית כי כוכבה ומלך השערים של נבחרת פורטוגל, כריסטיאנו רונאלדו נדבק גם הוא בנגיף.

כמו לא מעט שחקני כדורגל ברחבי אירופה, רונאלדו נדבק בנגיף במסגרת משחקי מפעל ליגת האומות של אופ"א, שהביאו להידבקותם של שחקנים רבים בכל היבשת.

משמעות הדבר היא הכוכב הפורטוגלי לא יעמוד לרשות נבחרתו במשחק מחר מול נבחרת שבדיה במסגרת ליגת האומות, כאשר זה שוחרר מהסגל ונשלח לבידוד.

על פי הודעת נבחרת פורטוגל, מצבו של רונאלדו טוב ואין לו כלל תסמינים, אך עדיין נאלץ זה להיות בבידוד על פי הפרוטוקול המחמיר של אופ"א. עוד נאמר בהודעת נבחרת פורטוגל, כי שאר שחקני הנבחרת עברו בדיקות הבוקר וכולם נמצאו שליליים לנגיף וישתתפו באימון הערב ובמשחק מחר מול שבדיה.

לא רק לנבחרתו ייחסר רונאלדו כי אם גם לקבוצתו האיטלקית, כאשר על פי הפרוטוקול זה יצטרך להישאר בבידוד במשך השבועיים הקרובים, מה שככל הנראה יביא להיעדרותו מהמשחק החשוב של יובנטוס מול ברצלונה הספרדית במסגרת המחזור השני של שלב הבתים של ליגת האלופות שיתקיים בעוד 15 ימים בדיוק.

מדובר בהחמצה גדולה עבור רונאלדו וכל חובבי הספורט בעולם, כשאם אכן לא יוכל לשחק מול ברצלונה, הוא יפספס את ההזדמנות לפגוש את ליאו מסי יריבו הגדול ביותר, לראשונה מאז עזב רונאלדו את ריאל מדריד.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il