אמן חושים
אמן חושים istock

חוגגים בר מצווה? שיהיה במזל טוב. אגב, עומרי ישי אמן החושים כבר ידע זאת מראש וממש בעוד רגע תכנס אליכם שיחה ממנו... אמן חושים, בכל זאת... טוב סתם, האמת שהגזמנו, נשמע יותר כמו סרט אימה מאשר אמנות חושים (-;

אם אתם רוצים שבר המצווה שלכם יהפוך למופע צעיר ותוסס עם הומור ייחודי, כזה שידברו עליו עוד הרבה שנים, הגעתם למקום הנכון.

למה לכם להזמין אמן חושים לבר המצווה שלכם? מה יתרחש במהלך אירוע בר המצווה / בת המצווה? מה ישאיר את האורחים שלכם עם פה פעור? כל התשובות לפניכם.

מדוע להזמין אמן חושים לבר המצווה?

בר המצווה הוא אחד מהאירועים החשובים והמרגשים ביותר שאתם הולכים לחוות בחיים ואני בטוח שאתם, ההורים, רוצים שהילד שלכם יהיה הכי מאושר בעולם ושיזכור את האירוע הזה כל חייו.

העניין הוא שאירוע בר המצווה הפך לרוטינה קצת שגרתית וקבועה - טקס קבוע ודי מתיש, שכל כולו סובב סביב האוכל והדרשה. לא חבל שהאורחים שלכם ירגישו שהם כבר היו באירוע הזה, רק של מישהו אחר?

סביר להניח שכן... המנטליסט עומרי ישי ידאג שהאירוע שלכם יהיה משהו אחר, משהו שהאורחים שלכם ידברו עליו עוד הרבה, שהסטוריז בפייסבוק ובאינסטגרם יהיו מפוצצים בסרטונים מבר המצווה הבלתי שגרתי.

אז מה אני הולך לעשות בבר המצווה שלכם?

האורחים הולכים להיות מופתעים ומודהמים, כך שיצאו מסוחררים ועם חוויה שאין שניה מאירוע בר המצווה. מחשבות יקראו במופע טלפתיה מרהיב, שני אנשים שונים יתחברו בתודעתם ויחושו תחושות פיזיות ומנטליות, רולטה רוסית מותחת שתשאיר אפילו את הסקפטים בתדהמה מוחלטת. והכל בשילוב מוחלט של המשתתפים באירוע החשוב!

מטרתו של אמן החושים עומרי ישי היא לחבר את כל האורחים לאירוע שלכם - שכולם ירגישו שהם לוקחים חלק פעיל בבר המצווה, כך שרק ישאר להם טעם של עוד.

בקיצור, האורחים הולכים לעבור חוויה סוחפת חושים, מקורית וייחודית, שמשלבת גם את עולם המנטליזם העל חושי וגם את עולם הקסמים המסתורי.

והכי חשוב – כל הפעילות משולבת בהומור קורע, צחוקים וסיפורים מעוררי השראה שפשוט יגרמו לאורחים שלכם להגיד וואו!

אורך המופע הוא בין חצי שעה לשעה (תלוי אירוע). בנוסף, תוכלו גם להזמין את עומרי ישי אמן החושים למופע קלוז אפ ייחודי לקבלת הפנים, שבמהלכו יעבור המנטליסט בין כל האורחים ויבצע ממש מולם קסמים ומנטליזם עם אביזרים שלהם עצמם!

מובטח שכל המוזמנים יצאו עם פה פעור מהאירוע, או לפחות חיוך ענק. אגב, במידה ואתם מסוגלים לעשות שני הדברים במקביל, תצאו גם עם פה פעור וגם עם חיוך ענק.

מה אתם צריכים לדעת על המנטליסט עומרי ישי?

עומרי ישי הוא אמן חושים ישראלי ייחודי בסצנת המנטליזם, אשר עושה שימוש בקסמים ומשלב פסיכולוגיה וסוגסטיות על מנת להמחיש לקהל שגם הבלתי אפשרי יכול להיות אפשרי לחלוטין.

הערך המוסף של מופע הקסמים והמנטליזם של עומרי הוא לקחת את התחום צעד אחד ולהופיע בצורה בצורה שונה ומקורית, עם המון הומור וצחוקים, כך שהחיבור אל הקהל יהיה הכי חזק שיש.

עומרי ישי
עומרי ישי יקיר שוקרון