אח הכלה מהחתונה בגבעת זאב: היכו את אחי, פגעו באבא שלי

מרדכי פולק, אחיה של הכלה מהחתונה בה התערבה המשטרה בגבעת זאב, מספר לערוץ 7 כיצד האירועים יצאו מכלל שליטה.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ו בתשרי תשפ"א | עודכן: 10:51

מרדכי פולק, אחיה של הכלה שחתונתה הופסקה על ידי המשטרה, מספר לערוץ 7 הערב (רביעי) כיצד נראתה התערבות המשטרה.

"הכל התחיל טוב ורצינו שיסתיים גם טוב. עשינו הכל על פי החוקים של משרד הבריאות שזה הכי חשוב לנו. לצערנו הרב זה יצא משליטה. כשהמשטרה הגיעה היינו כאן 16 אנשים וכולם היו עם מסכות", סיפר האח.

לדבריו, "השוטרת באה לצלם את הכלה ואמא שלי לקחה לה את המצלמה וביקשה ממנה להפסיק כי מדובר בשטח פרטי. מכאן הכול יצא משליטה. השוטרת יצאה עם החברה שלה, טענה שתקפו אותה והגיעו לכאן 12 ניידות עם עשרות שוטרים".

"הם נכנסו לבית, אבא שלי נכנס עם שוטר והראה לו שהכול לפי החוק. השוטר לקח את הפרטים של אבא שלי, בינתיים נכנסו 13 שוטרים ודרשו מאמא שלי להתלוות אליהם לחקירה. אח שלי לא נתן לשוטר לקחת את אמא שלי, השוטר זרק על אח שלי כוס, הפיל אותו על הרצפה ונתנו לו אגרופים. אחר כך פגעו באבא שלי וחתכו לו ארבע אצבעות. הוא מטופל כרגע במרפאת 'טרם'", הוסיף פולק.

הוא התייחס לעובדה שהחגיגות עם החתן והכלה נמשכו. "למרות הכול אנחנו רוצים לשמח את החתן והכלה אחרי שהם בכו בלי הפסקה. אני רוצה לציין שרק המשפחה הגרעינית הייתה פה. הכי חשוב זה 'ונשמרתם מאוד לנפשותיכם'. חבל שהם הרסו את החתונה".

הכלה אמרה לערוץ 7, "לא ניתן לאף אחד להרוס לנו את החתונה. אני מקווה שאף אחד לא יעבור את מה שעברנו. צריך המון אמונה בשביל להמשיך ולשמוח ואנחנו אנשים מאמינים".

מהמשטרה נמסר: "השוטרת שתיעדה את המתרחש וביקשה לזהות את בעלת הבית, הותקפה על ידה, ולכן נאלצו השוטרים להודיע לה שהיא מעוכבת, וביקשו ממנה להתלוות אליהם מספר פעמים. בשלב זה, שאר בני הבית החלו להתלהם ולהפריע לשוטרים, תוך שחלקם זורקים לעברם בקבוקי שמן מזכוכית שהתנפצו. השוטרים עצרו את אחד החשודים תוך שהוא מתנגד למעצר ותוקף אותם, ובתוך כך החליק על השמן, ושניהם נחבלו משברי הזכוכית".

"השוטרים רשמו קנס לבעלת הבית והעבירו את החשוד לתחנת המשטרה, שם זומן צוות מד"א שמעניק לו טיפול רפואי".

"לצערנו בשעה האחרונה מופצים ברשתות החברתיות פרטים מעוותים לחלוטין אודות המקרה בניסיון להכפיש את השוטרים ולהטיל דופי בפעילותם, זאת במקום לגנות את מי שהפר את התקנות ברגל גסה, לא נשמע להוראות השוטרים ותקף אותם. "אנו רואים בחומרה רבה כל ניסיון לפגוע בשוטרים המבצעים את תפקידם כחוק למען בריאות הציבור", לשון תגובת המשטרה.