הפסד שני ברציפות למכבי ביורוליג

אחרי ההפסד המאכזב לצסק"א מוסקבה החסרה בשבוע שעבר, הפעם התל אביבים הפסידו בבית ליריבה חלשה יותר - באיירן מינכן הגרמנית עם 85:82

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ו בתשרי תשפ"א

הפסד שני ברציפות למכבי ביורוליג-ערוץ 7
ז'יזי'ץ' הערב מול באיירן
צילום: באדיבות האתר הרשמי של מכבי ת"א

לא קל בלי קהל. בזמן שהקורונה מתפשטת ברחבי אירופה ומגבילה קבוצות רבות ואף הביאה לביטול שני משחקי יורוליג, את האלופה הישראלית מכבי ת"א הקורונה עדיין לא תפסה וזו העמידה הערב (רביעי) סגל מלא מלבד הפצועים למשחקה מול באיירן מינכן הגרמנית.

למרות הסגל המלא שעמד לזכות הצהובים מת"א, אלה סיפקו משחק חלש במיוחד בסופו הפסידו בבית ובפעם השניה ברציפות במפעל היורוליג עם 85:82 לבאיירן.

אחרי שפתחו את העונה מול אלבה ברלין הגרמנית בניצחון ביתי מספק, הצהובים מת"א לא הצליחו לעמוד מול היריבה הגרמנית הנוספת במפעל האירופי, באיירן מינכן כשקלעו 25 נקודות בלבד במהלך כל המחצית הראשונה ונראו רחוקים מכושר המשחק המצופה מהם.

אולי זו ההכנה הלקויה, אולי זה ההיעדר הקהל ואולי זה העתיד הלוט בערפל, אך מכבי נראתה נורא ואיום מול הגרמנים הערב בהיכל מנורה מבטחים שבתל אביב.

התעוררות ברבע השלישי של סקוטי ווילבקין הצליחה להחזיר את התל אביבים מפיגור דו-ספרתי עד למינוס שתי נקודות בלבד, אך בסופו של דבר לא הצליחה לעצור את התקפת הגרמנים וירדו מנוצחים בפעם השניה ברציפות במפעל האירופי ולראשונה העונה רושמים הפסד ביתי.


קלעו למכבי תל אביב: סקוטי ווילבקין 27, אנטה ז'יז'יץ' 19, טיילר דורסי 9, אנג'לו קלויארו 8, עוז בלייזר 5, אות'לו האנטר 4, אלייז'ה בריאנט 4, דרגאן בנדר 3, כריס ג'ונס 3.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il