החתונה בגבעת זאב
החתונה בגבעת זאב צילום: חזקי ברוך

יצחק פולק, אחיה של הכלה שתועד מדמם בפיזור האלים של החתונה אמש בגבעת זאב, התייחס הבוקר (חמישי) בראיון ל'כאן חדשות' לאירועים אמש.

"השוטרים נכנסו לבית, הם אמרו שהם רוצים לקחת את אמא שלי למעצר", תיאר פולק את הרגע בו התחיל האירוע מבחינתו.

"אני בתור ילד שרואה את אמא שלו מבוהלת, לא יודעת מה לעשות, בפאניקה, לא רוצה להרוס לבת שלה את החתונה עמדתי מולם כי לא רציתי שיהיה משהוא רע, שזה יגמר רע", הוסיף.

"אחרי זה הם התחילו לדחוף, להפעיל כוח, ראיתי שאמא שלי נופלת לאחור ניסיתי לראות איך אני עוצר את זה ואז אחד השוטרים נתן לי בוקס, טען שאני עצור, הפיל אותי לרצפה והמשיך לתת לי מכות. זה נגמר ממש לא טוב", ציין פולק.

אח הכלה: עשינו הכל לפי ההנחיות, עם המשפחה הגרעינית בלבד ערוץ 7

מפקד מרחב ציון במשטרה, תנ"צ עופר שומר, שלל הבוקר בראיון לרשת ב' את טענות המשפחה, "רואים בסרטון שהופץ על ידי מצלמות הגוף של השוטרים שאחד מהם מבקש בצורה הכי מנומסת להתלוות אליו לתחנה – אם האזרחים היו מצייתים לשוטרים ומתלווים אליהם לתחנה זה היה אחרת".

לדבריו, "כשהם באו לעכב את האם, החשודים החלו לזרוק עליהם בקבוקי זכוכית, להתנגד ולהתלהם. בגלל בקבוק השמן שזרקו שם השוטר ביחד עם החשוד החליקו לרצפה וכתוצאה מזה שניהם נחבלו".

שומר הדגיש, "השוטרים פעלו במקצועיות. לא רואים במצלמות הגוף את הנפילה שגרמה לחבלה כי ברגע ששוטר נצמד לחשוד ועוצר אותו אתה לא יכול לראות יותר. השוטרת שעמדה בצד וצילמה הוכתה".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו