בחירות בארה"ב:
המועמדים לנשיאות ערכו ראיונות בשידור חי

טראמפ וביידן ערכו ראיונות מול קהל במקום העימות שבוטל. טראמפ: ''אני מגנה את אנטיפה והאנשים בשמאל ששורפים את הערים שלנו".

ערוץ 7 , כ"ח בתשרי תשפ"א


האירוע שבו השתתף הנשיא טראמפ

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ והמתמודד הדמוקרטי לנשיאות ג'ו ביידן ערכו הלילה (שישי) ראיונות מול קהל, כל אחד בנפרד, במתכונת של "טאון הול" שבו הם עונים לשאלות מהקהל.

הראיונות, ששודרו בו זמנית ברשתות NBC ו-ABC, נערכו במקום העימות שהיה אמור להתקיים הלילה ובוטל לאחר שטראמפ ביטל את השתתפותו כמחאה על כך שהוחלט לקיים אותו באופן וירטואלי.

טראמפ אמר במהלך האירוע שבו השתתף כי עדיין ישנם תסמיני דלקת בריאות שלו, אך ציין כי הוא מרגיש מצוין. טראמפ סירב להשיב לשאלה האם עבר בדיקת קורונה כמתבקש לפני העימות הראשון מול ביידן, ואמר כי הוא אינו זוכר.

טראמפ נשאל גם על ההססנות שלו לגנות גזענים לבנים והבהיר: "אני מגנה עליונות לבנה ואני מגנה גם את אנטיפה ואת האנשים בשמאל ששורפים את הערים שלנו". עם זאת הוא סירב לגנות את תנועת הקונספירציה QAnon ואמר כי אינו מכיר אותה.


האירוע שבו השתתף ג'ו ביידן

ביידן תקף באירוע שבו השתתף את תגובת ממשל טראמפ לנגיף הקורונה ואמר: "טראמפ פספס הזדמנויות ענקיות והמשיך לומר דברים שלא היו נכונים". לדבריו, "טראמפ דאג שאם הוא יגיד עד כמה המצב יכול להיות גרוע - אלא אם ננקוט בפעולות הנדרשות - אז השוק יירד. הברומטר שלו להצלחה במשק הוא השוק".

בהתייחס למינוי השופטת איימי קוני בארט לבית המשפט העליון, אמר ביידן כי היא לא השיבה בשימוע בסנאט לשאלות ולא הציגה תפיסת עולם שיפוטית.