יואב גלנט הבוקר
יואב גלנט הבוקר צילום: משרד החינוך

שר החינוך יואב גלנט פתח היום (שישי) בנוף הגליל את מבצע חלוקת 150 אלף מחשבים ניידים ו-70 אלף טלפונים כשרים עבור תלמידות ותלמידי מערכת החינוך.

יחד עם ראש העיר, רונן פלוט, חולקו מאות מחשבים עבור תלמידי העיר. במהלך השבועות הקרובים תימשך חלוקת המחשבים מטעם משרד החינוך ליתר הרשויות המקומיות ברחבי ישראל.

מיד עם כניסתו של שר החינוך, יואב גלנט, לתפקידו הוא הצהיר כי אחד מהדגלים המרכזיים שהוא יניף יעסוק בצמצום הפערים הטכנולוגיים, והפיכת מערכת החינוך לדיגיטלית וחדשנית. הוא גיבש תכנית לאומית רחבת היקף, וגייס לטובתה סכום חסר תקדים של 1.2 מיליארד ₪. תכנית זו כוללת שורה רחבה של פעולות ובכלל זה חלוקת מחשבים ניידים לתלמידי מערכת החינוך שידם אינה משגת.

במקביל, ממשיך משרד החינוך לקדם מהלכים לאומיים נוספים, בהם: הטמעה של תשתיות טכנולוגיות חדשניות בכ- 4,250 בתי הספר במערכת החינוך, לכל מנהל בית ספר יועמד סל תקציבי שבמסגרתו הוא ייבחר את אמצעים טכנולוגיים חדשניים לתקשוב, כמו: לוחות חכמים, מצלמות חדשניות ורמקולים.

העמקת הכשרות המורים – בהיבט הרגשי והלימודי, רכישה של תכנים חדשניים – שתאפשר למידה מודולרית: פרטנית/קבוצתית/כיתתית ופיתוח של תכנים לימודיים חדשניים, חווייתיים ונגישים.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו