"בלי נדר, בשבת אחזור לקבוצה"

עומרי כספי, שחקנה של מכבי ת"א שחזר לאחר 10 שנים בליגת הכדורסל הטובה בעולם ונפצע בעונה שעברה, יחזור בקרוב למגרשים?

נרי וייס - ערוץ 7 , ל' בתשרי תשפ"א

כספי. יחזור בקרוב ממש?
כספי. יחזור בקרוב ממש?
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

בשורות טובות למכבי. אחרי שלושה הפסדים רצופים, האחרון שבהם במשחק החוץ בסוף השבוע מול אולימפיאקוס היוונית עם שלשה על הבאזר ומשחק שהסתיים בתוצאה 82:85, מכבי ת"א נראית הייתה מיואשת.

זה לא רק רצף ההפסדים הארוך ביותר של מכבי תחת אימונו של המאמן היווני ספרופולוס, אלא גם התאמתם הלוקה בחסר של שניים משחקני הרכש, הקרואטים, דראגן בנדר וז'יז'יץ' שנראו לא מחוברים ולא מתאימים לפילוספיית המשחק של מכבי, בעיקר בכל הקשור לאספקט ההגנתי.

כעת מקבלת מכבי בשורות טובות ויכולה להתעודד מעט ולקוות לטוב מאוד כאשר עומרי כספי, שחקנה שחזר למדיה לאחר 10 שנים בליגת הכדורסל הטובה בעולם בעונה שעברה, ליגת ה-NBA אך נפצע כבר לאחר מספר מועט של משחקים, עשוי לחזור בקרוב ממש למגרשים.

מכבי אמנם חסרה את כספי וכן את יובל זוסמן וג'ון דיברתולומאו כבר מהעונה שעברה ואף הביאה מחליפים לכל השלושה אך נראה כי מי שבעיקר חסר לה הוא הישראלי הטוב ביותר ששיחק ב-NBA, הבן האובד ששב הביתה, כספי.

כספי שנפצע בברכו ועבר ניתוח לא חזר לשחק מאז שנפצע בעונה שעברה ואם להאמין לדבריו, כבר בשבת הקרובה הוא ישוב לפעילות ואימונים עם מכבי.

את הדברים כתב כספי בחשבון האינסטגרם שלו לאוהד שהגיב לו על פרק חדש בתכנית הפודקאסט שלו, בה אירח בעבר מגוון של אנשים מאביב גפן ועד עמית סגל וסיון רהב-מאיר.

"עם כל האהבה והערכה שלנו אליך זה נראה כאילו קצת שכחת שאתה שחקן מכבי וקצת נסחפת אחי, כי אתה עדיין לא פרשת ממשחק כדורסל שהפכת להיות מראיין", כתב האוהד לכספי והוסיף - "הפודקאסטים שלך מעניינים ברמות והאינטליגנציה הגבוהה שלך באה בהם לידי ביטוי, אבל היינו שמחים עם היית מתעסק יותר בכדורסל ומביא לנו תוצאות על המגרש. אוהבים אותך ויאללה מכבי".

כספי כאמור לא נותר חייב והשיב: "אח יקר אין דבר שאני רוצה יותר מלחזור לשחק. בלי נדר – בשבת אני חוזר באופן מלא לקבוצה".

כעת מחכים כל אוהדי מכבי בסקרנות לראות האם כספי יחזור לאותו כושר שהראה לפני הפציעה והאם הפעם זה יחזיק מעמד לאורך זמן.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il