מאות ישראלים למען טראמפ התכנסו בפלורידה ג'ו זבולוני

איש העסקים הישראלי-אמריקני, ג'ו זבולוני, הוביל שיירת תמיכה בנשיא ארה"ב דונלד טראמפ לקראת הבחירות לנשיאות שיתקיימו בחודש הבא.

שיירת המכוניות יצאה מפארק "Dezerland" בצפון מיאמי - פלורידה, במטרה להביע מסר מהדהד: ''בחירה בטראמפ היא בחירה בביטחון מדינת ישראל, היא בחירה באמריקה חזקה''.

זבולוני שנאבק כבר שנים רבות נגד תנועת ה-BDS ולמען ישראל, אמר לערוץ 7 לקראת האירוע: ''אנחנו ישראלים, אזרחים אמריקנים פטריוטים, מכבדים את הדגל ועומדים בהמנון, תומכים בחוק ומצדיעים לצבא האמריקני".

לדבריו, במיאמי יש כ-100 אלף בני אדם שחושבים כמוהו: ''כל קול קובע, 100 אלף קולות יכולים גם להכריע''. זבולוני המשיך: ''כשאמריקה חזקה ומשגשגת, ישראל היא מעצמה עולמית''.

זבולוני, אוהד נלהב של ראש הממשלה בנימין נתניהו, הזכיר מעט מהחלטותיו של הנשיא טראמפ בארבע השנים האחרונות: ''האיש הזה הורה לשגרירת ארה״ב באו''ם להגן על חיילי צה״ל מפני רדיפה של בית הדין הבינלאומי בהאג לפשעי מלחמה. הוא גם ביטל את הויזה לארה''ב של כל צוותי התביעה האלה והזהיר אותם במעצר''.

''האיש הזה הפסיק את הסיוע האמריקני לרשות הפלשתינית עקב השימוש הלא חוקי שלהם בכספי משלם המיסים האמריקני לתשלומים למשפחות מחבלים ורוצחים", הוסיף זבולוני, ''זה כולל גם את המשפחה של המחבל הבזוי אשרף נעאלווה ימח שמו שרצח את קים לבנגרונד יחזקאל ואת זיו חג׳בי ה׳ יקום דמם''.

זבולוני מזכיר שטראמפ העביר את השגרירות מתל אביב לירושלים, והכיר בירושלים כבירת ישראל הרשמית. ''האיש הזה מחק מכל הארכיון האמריקני את המונח 'שטחים כבושים' והכיר ביהודה ושומרון כחלק בלתי נפרד ממדינת ישראל ועם זאת הכיר במעל 500,000 אזרחי ישראל שגרים שם כריבונים על השטחים בגדה המערבית''.

''האיש הזה גם הכיר ברמת הגולן כחלק ממדינת ישראל ושינה את מדיניות ארה"ב בנוגע לכל גבולות ארץ ישראל", המשיף זבולוני, ''האיש היקר הזה נלחם ב-BDS והפך חרמות נגד ישראל לפשע פדרלי באקדמיה באוניברסיטאות ומקומות ציבוריים. הוא גם ביטל סיוע לכל אוניברסיטה שלא נלחמת באנטישמיות''.

זבולני ציין גם את את חיסול ארגון הטרור דאעש ואת חיסול קאסם סולימאני, הארכי מחבל האיראני. ''טראמפ קרע לגזרים את הסכם הגרעין שהעניק לאיראן הנשיא הכושל עוכר ישראל אובמה ושאיפשר לאיראנים לפתח פצצה גרעינית''.

הלמבורגיני של ג׳ו זבולוני (צילום: גילברט מורלס)

זבולוני העביר מסר לישראלים והיהודים שמתגוררים בארצות הברית, ''טראמפ צריך אתכם, אותנו, את הקהילה הישראלית היהודית עם זכות הבחירה כאן. כמה כפויי טובה אתם צריכים להיות אם לא תבחרו בו.

''האיש הזה הוא האיש הכי חזק בעולם, והוא החבר הכי טוב שאי פעם היה למדינת ישראל. הוא בן ברית אמיתי אחד שאפשר לסמוך עליו. אם ביידן ייבחר אתם עוד תתגעגעו לימים של אובמה. ביידן כבר אמר שהרשות הפלשתינית תתחיל שוב לקבל סיוע. הוא הבטיח לתת לאיראנים הסכם לפתח פצצה גרעינית. הוא גם יתן לשונאות ישראל בקונגרס לגיטימיות להפיץ את השנאה והחרמות נגד ישראל'', הזהיר זבולוני.