חובת צפייה: הסרטים שיחזירו אתכם לשגרה בTOV

טרם חזרנו באמת לשגרת "אחרי החגים" כשהמדינה סגורה. מה ניתן לעשות בבית כשנגמרים הרעיונות? הנה כמה סרטים שלא ישאירו אתכם אדישים.

תגיות: TOV
ריבה רפפורט , א' בחשון תשפ"א

חובת צפייה: הסרטים שיחזירו אתכם לשגרה בTOV-ערוץ 7
בוקר טוב ילד
צילום: TOV

דרמה בריטית על חיים והיפוכם אותה משחק מרטין קלונס הנהדר, על זירת קרב ישראלית אותנטית והצלקות שהיא משאירה, וסרט מהמזרח הרחוק עם מסר מצמרר. כל אלו הם רק חלק ממאגר בלעדי של סרטים וסדרות מעולמות שונים אך איכותיים, מבוקרים ומסוננים לטובת כל המשפחה, בואו נצפה בתקצירים!


בוקר טוב ילד - דרמה סוחטת דמעות על האדמה הישראלית והחיילים הפצועים שנופלים ממנה

עומרי, לוחם צנחנים שנפצע במבצע צבאי שוכב מחוסר הכרה בבית החולים כאשר סביבו מתלכדים משפחה וחברים.

מערכת היחסים המשפחתית מתוחה ומלאת קונפליקטים כתוצאה ממצבו הקריטי, אך ביחד עם חבריו ליחידה, האהבה לעומרי מאפשרת התמודדות עם המשבר ומעניקה תקווה חדשה. מחפשים דרמה נוגעת עם טעם ישראלי? בוקר טוב ילד היא המענה האידיאלי עבורכם..

הסרט בכיכובם של קרן מור, שרון בר זיו ואביב אלקבץ.

-----------

ימים טרופים
TOV

ימים טרופים - דרמה נוגעת ללב על מעמד הביניים הסיני

מה קורה כשהיקום מזמן לך לבחור מחדש איך החיים שלך יראו? סיני פשוט עובד כאחד הברגים במערכת, כאשר אשתו עוזבת לחודש של הכשרה ארגונית, הוא מאבד את מקום עבודתו.

הסרט מתעד את מהפך חייו, איך דווקא מהמשבר הזה הוא לומד להתמודד עם בנם בן השבע, ומוצא ישועה בלתי צפויה בעבודה חדשה, המאפשרת לו למצוא את הכישרון האמתי שלו ואולי גם על הדרך משקם את היחסים עם אשתו.-------------

היפו הקטן
TOV

היפו הקטן – שילוב של נוסטלגיה נעימה למבוגרים והתמכרות בפוטנציה לילדים

מי ההורה שלא איחל לשתף את ילדיו בנוסטלגיה איכותית מימיו הצעירים? הנה הזדמנות לאחת כזו, מדובבת ומרתקת מתמיד!

היפו הקטן והשובב חי בכיף בג'ונגל הצבעוני מוקף במשפחה, חברים, הרפתקאות ורוח של פנטזיה סוחפת לצפייה. סדרה המקדמת ערכים מסורתיים שבמרכזם רוח משפחתית וקהילתית שתביא לילדכם ערך מוסף, ותעביר גם לדור הבא אחריהם איכות נוסטלגית אמתית!

------

וורן
TOV

וורן – דרמה בריטית מנצחת עם שחקן יוצא מן הכלל

מרטין קלונס הנהדר מ"דוק מרטין" משחק בדרמה בריטית שנונה ומפתיעה שתוציא את האסקפיזם המוכר מחוץ לקופסא. "וורן" אותו הוא מגלם, מוצא את עצמו באמצע שנות ה-50 לחייו כשהוא תקוע בעירה נידחת, בעבודה שהוא לא נהנה ממנה ומשפחה שהוא מעולם לא ביקש, האם מציאות זו תחזיק עוד הרבה הזמן? סיפור סוחף אחרי הגשמתו האישית במשחק יוצא דופן שמחמיא לו כמו שאנחנו רגילים.

רוצים לצפות בסרטים וסדרות אלו ובנוספים וטובים?
לחצו על לינק ההצטרפות לערוץ TOV, וקבלו שבוע חינם!