ארז וולף מונה למנכ"ל "הגלידות של פלדמן"

ארז וולף כיהן כמנכ"ל חברת "מחלבות גד", הוביל מספר מהלכים אסטרטגיים ופרש מהתפקיד לאחרונה.

בן שאול , י"ב בחשון תשפ"א

ארז וולף
ארז וולף
צילום: יחצ

דני בן רעי, יו"ר חברת "הגלידות של פלדמן" הודיע היום (חמישי) על מינויו של ארז וולף למנכ"ל החברה (CEO).

ארז וולף מביא איתו ניסיון רב שנים בניהול חברות גדולות. הוא כיהן כמנכ"ל חברת "מחלבות גד", שם הוביל מספר מהלכים אסטרטגיים.

לפני כן עבד וולף בתנובה במספר תפקידים: כ-4.5 שנים כיהן כסמנכ"ל מכירות וכ-4.5 שנים נוספות כיהן כמנכ"ל תשלובת הסחורות. בנוסף, כיהן בעבר במספר רב של תפקידים בעלית, ביניהם סמנכ"ל השיווק של החברה, מנהל טרייד, מנהל לקוחות, מנכ"ל חבילות שי, כלכלן ועוד.

וולף יתחיל את תפקידו ב-1 בנובמבר כאשר תחילה יעבור חפיפה מסודרת עם רונן זהר המנכ''ל היוצא. ארז וולף, בן 60, נשוי+ 3, מתגורר בבית יצחק.

לפני כשנתיים נרכשה חברת הגלידות של פלדמן על-ידי קרן "גרין לנטרן", אשר מחזיקה ב-50% ממחלבות גד ומנוהלת על-ידי דני בן רעי, ריצ'י הנטר, יוסף אליאש.

דני בן רעי מסר: "אני מברך על המינוי של ארז וולף שמביא עמו ניסיון רב בתחום המזון והקמעונאות ושמח על החלטתו להישאר במשפחת גרין לנטרן. אני סמוך ובטוח שיחדיו נוכל להמשיך להצמיח את חברת הגלידות של פלדמן לשיאים חדשים. אני מאחל לארז הצלחה רבה בתפקידו החדש".

ארז וולף מסר: "אני שמח להצטרף לחברת הגלידות של פלדמן, חברה בעלת ניסיון עשיר ומוניטין רב בתחום. אני מודה למשפחת גרין לנטרן על האמון בבחירה בי כמנכ"ל. אני נרגש לקראת האתגרים החדשים ובטוחני שעם הצוות הנפלא של גלידות פלדמן גם השמים הם לא גבול".