בניית אתרים
בניית אתרים צילום: istock

אחת הדרכים להתפרנס ולהרוויח מאתרי אינטרנט היא למכור מקום פרסום לתכנים שונים שיהיו איכותיים וממוקדים.

רכישת כתבות מאפשרת לכם לפרסם את עצמכם באתרים הטובים ביותר שישנם אם הם רלוונטיים לתחום העיסוק שלכם ומצליחים להביא לכם תנועת גולשים לאתרים שלכם.

הכתבות צריכות להיות טובות ובעלות ערך ומידע אמיתי, כמובן, וכך תוכלו לשכנע בעלי אתרים לפרסם אותן כדי שיוכלו להכניס לתוכן לינקים לאתר שלכם ולדפי מוצרים.

אילו דרכים יש כדי לקנות כתבות ומאמרים?

כתבות אפשר לקנות ולפרסם באתר חברת BEST LINKS כבמה דרכים והן מתאימות כל אחת למטרה ספציפית. הכתבות היקרות ביותר בדרך כלל הן כתבות תדמית או כתבות שעוסקות בעסק שלכם ומספרות עליכם. אלו כתבות שאפשר להכניס במדור תוכן שיווקי. אם כותבים אותן נכון ומתקדים לא רק בכם אלא בתחום שלכם אפשר לפרסם אותן גם ככתבות לגיטימיות למדורי תוכן שונים. חשוב לזכור שהן צריכות לדבר ללב הלקוחות שלכם וללכוד את תשומת לבם.

בניית קישורים והמלצות

פרסום כתבות בתשלום שממליצות על מוצרים ושירותים הן כתבות שמפרסמים בתשלום ומזמינים אותן מכותבים מקצועיים. אותם כותבים חייבים לשלוט בשפה ובתחביר משום ששום דבר אינו נעלם מהבוטים והאלגוריתמים שסורקים אתרים ומחפשים תוכן איכותי לקידום. כל מאמר או טקסט שאינו רהוט, אינו תקין בעברית ועובר על חוקי גוגל בנודע למספר מילות החיפוש שמותר להכניס בצפיפות הגיונית, ייענש ולא יקודם על ידי גוגל. זהו שיקול קריטי בהזמנת מאמרים מכותבים שונים.

כתבות עם קישורים

מטרת רוב הכתבות והטקסטים השונים שאתם רוצים לפרסם היא להביא כמה שיותר גולשים לאתר שלכם על ידי בניית קישורים במאמרים חברת בסט לינקס דואגת לכל ההליך במחירים מעולים ברוב המוחלק של אתרי החדשות בארץ. ברגע שהגולשים רואים באתרי תוכן טובים באמת את הקישורים האלה והמוצר מעניין אותם, הם לוחצים עליו ועוברים מיד אליכם. אתם זוכים בכך לתנועת גולשים והם זוכים לקנות מוצר שרצו. רווח נוסף שלכם מפרסום כתבות עם קישורים הוא הדירוג המשופר שלכם בגוגל. גוגל לוקח ברצינות את אמון הגולשים ומדרג אתכם בהתאם.

מהו דירוג?

דירוג אתרים כאיכותי ואותנטי מניע אותם במעלה רשימת תוצאות החיפוש, כך שהם נחשבים אמינים ובעלי משקל. זה אומר מבחינתכם שכל רכישת כתבות לפרסום באתר זה תזכה גם אתכם במעט מהאמון הזה של גוגל ולכן הוא ישמח לדרג גם אתכם במיקום גבוה יותר. אתר כזה מציג בדרך כלל גם נתוני גלישה מרשימים ובכך הוא משליך גם עליכם. ככל שגולשים בו יותר יש יותר סיכוי שיגיעו גם אליכם.

מה חשוב לדעת על פרסום מאמרים?

מחיר מאמרים וכתבות משתנה לפי איכות האתר והדירוג שלו ולפי החשיפה שתקבלו בדפים השונים ללקוחות שלכם. חשוב לבחור באתרים שבאמת ייתנו לכם תמורה מלאה לכסף ותיהנו מהטרפיק שלהם ומההזדמנות לפרסם בצורה אמינה ללקוחות. ככל שתמצאו יותר אתרים כאלה אתם תזכו לעוד תנועה של לקוחות שבאמת רוצים לקנות ומוכנים להיכנס אליכם גם ביוזמתם.

בשיתוף חברת BEST LINKS

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו