הרב רפי פרץ: בנט ראוי להיות ראש ממשלה

יו"ר הבית היהודי מבהיר כי בבחירות הבאות צריך להיות איחוד מלא של הציונות הדתית, "אני חושב שכל הציונות הדתית צריכה ללכת יחד".

ערוץ 7 , א' בחשון תשפ"א

רפי פרץ
רפי פרץ
צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

שר מורשת וירושלים, הרב רפי פרץ, התייחס היום (שני) בראיון לרדיו 90FM למשבר הפוליטי ולאופן התנהלותה של הממשלה.

"אתמול היתה ישיבת ממשלה מאוד טובה ואני מעריך שאנחנו הולכים לכיוון טוב, אני לא מאמין שאנחנו הולכים לבחירות, שמישהו יעז להכניס אותנו לפינה הזו עוד פעם, אלו חבלי לידה", טען השר פרץ.

בהמשך ציין הרב פרץ כי הוא פועל לשיקום הבית היהודי, "אני עובד מאוד קשה עכשיו על שני דברים. קודם כל על הקורונה. הייתי בבתי חולים, נכנסתי למחלקת הקורונה בשערי צדק, וכמובן במקביל בניית הבית היהודי כבית של הציונות הדתית".

לדבריו, "נפתלי אמר ביושר, ימינה היא מפלגה ישראלית. הבית היהודי היא מפלגה של מאה שנות ציונות, אני בהחלט אופטימי ורץ למרחקים, מאמין שנצליח לאחד את כל הכוחות ולבנות בחזרה את המקום שהיה לה תמיד".

"אני מסתובב בסניפים, בכל הארץ, נפגש עם פעילים, סגני ראשי ערים, ואני רואה איך לאט לאט איך הרוח מתייצבת חזרה. כל מוסדות הציונות הדתית שהיו זקוקים לעזרה גדולה ביד אחת עם ראש הממשלה פתרנו את הכל והם יודעים שיש כתובת ואני מאוד שמח שהכתובת היתה הבית היהודי", הסיף.

בהמשך הבהיר הרב פרץ כי לקראת הבחירות הבאות הוא מעוניין באיחוד מלא של הציונות הדתית, "אני חושב שכל הציונות הדתית צריכה ללכת יחד. זה לא הנושא שלי עכשיו, עכשיו הנושא המשמעותי הוא בניית הבית היהודי".

"נתניהו עושה עבודה טובה ואני שמח לעבוד לצידו", אמר השר פרץ, אך לשאלת המראיינים האם גם בנט ראוי להיות ראש ממשלה השיב הרב פרץ, "בנט בהחלט אדם ראוי".