חנן בן ארי עם התלמידות
חנן בן ארי עם התלמידות צילום: אורות ישראל

מכללת אורות ישראל ציינה אתמול (ראשון) את פתיחת שנת הלימודים האקדמית תשפ"א באירוע שהתקיים בצורה מקוונת, בשל מגבלות הקורונה.

המעבר ללימודים מרחוק של כלל מוסדות החינוך הביא את המכללה למצוא דרך יצירתית לחגוג עם אלפי הסטודנטיות את תחילת שנת הלימודים החדשה.

בשל כך החליטה המכללה להפיק אירוע מקוון בנושא "גיבורים של החיים - אתגרים מבית ומחוץ בימי קורונה".

בסדנת אמן מיוחדת שהתקיימה לכבוד פתיחת שנת הלימודים האקדמית במכללת אורות אותה העביר הזמר חנן בן ארי באופן מקוון, הוא סיפר למשתתפות על הדרך שעשה כאמן וכזמר שפרץ למיינסטרים הישראלי.

בן ארי, שבעצמו למד בקמפוס רחובות של מכללת אורות במשך תקופה, סיפר לסטודנטיות על אתגרי הקריירה והמשפחה בימי קורונה ושיתף אותן בדרך אותה עבר עד היום: "לא הכל הלך לי חלק במהלך הדרך, ולקח לי לא מעט זמן כדי להגיע לבשלות מקצועית ולמקום שבו אני נמצא היום".

בנוסף, האירוע עסק בסיפורים ובכלים אישיים לצליחת אתגר הקורונה, והשתתפו בו דמויות שונות במכללה שסיפרו כיצד הן צולחות את אתגרי הקורונה מהזוית האישית. ליאור פרייליכמן, סטודנטית במכללה סיפרה על האתגר שבלימודים מקוונים וריחוק חברתי וכמי שבעצמה חלתה בקורונה והחלימה.

מנהלת המרכז למשפחה במכללה, ד"ר ציפי ריין, סיפרה על הג'אגלינג של זום מרובה ילדים ועבודה ושיתפה מחייה האישיים, דיקנית הסטודנטים, הרבנית עידית שילה סיפרה על מעברי החיים בהורים, ילדים ונכדים והרבנית ד"ר חנה קטן סיפרה על המעבר מחיי היומיום והעבודה שבחוץ לעבודה והתנהלות מהבית.

עידית שילה, דיקנית הסטודנטים במכללת אורות: "פתיחת השנה הזו היא שונה מכל מה שהכרנו. אבל זו גם הזדמנות לשתף אחת את השניה מנקודות המבט האישיות שלנו כיצד ניתן לעבור יחד את האתגרים הרבים שמזמן לנו הנגיף. אני כולי תקווה שהשנה הזו, בסימן ריחוק חברתי ולימוד מקוון, תעבור בצורה מיטבית ונחזור במהרה להיפגש ולהתחבק".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו