אריה דרעי: מרן חסר לנו כל יום וכל שעה

יו"ר ש"ס, שר הפנים אריה דרעי, בישיבה לזכר הרב עובדיה יוסף זצ"ל במלאת שבע שנים להסתלקותו: חייבים להנחיל את זכרו לדורות הבאים.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ב' בחשון תשפ"א

אריה דרעי וסיעת ש"ס
אריה דרעי וסיעת ש"ס
צילום: דוברות

סיעת ש"ס קיימה היום (שלישי) ישיבה מיוחדת לזכרו של הרב עובדיה יוסף זצ"ל במלאות שבע שנים להסתלקותו לגנזי מרומים.

הישיבה התקיימה בהשתתפות יו"ר התנועה השר הרב אריה דרעי, המנכ"ל וחברי הסיעה, ברחבת משרדי הנהלת תנועת ש"ס החדשים ולפי תקנות משרד הבריאות.

יו"ר שס, אריה דרעי, פתח את הישיבה וסיפר על הגעגועים הגדולים, "45 שנים הייתי עם הרב, מגיל 15 ועד יומו האחרון. אם אתחיל לספר את הזיכרונות שלי עם מרן, נשב כאן ימים ולילות. אנחנו חייבים להנחיל את זכרו לדורות הבאים. מרן הרב עובדיה חסר לי באופן אישי וחסר לנו כל יום וכל שעה".

"זכינו ולפני הסתלקותו מרן השאיר לנו כמו צוואה כתובה את הנהגתו של מורינו ראש הישיבה מרן חכם שלום הכהן שליט"א שעליו אמר מרן זצוק"ל פה קדוש, הקב"ה יאריך ימים על ממלכתו", הוסיף דרעי.

לדבריו, "השנה אנו נאלצים לציין בפורום מצומצם את יום השנה להסתלקותו. מדי שנה אני מציינים בכנסים גדולים ואילו השנה בשל נגיף הקורונה אנו מקיימים אזכרה בפורום מצומצם. מחר נקיים טקס אזכרה בכנסת, נעלה את זכרו ונדליק נר לעילוי נשמתו".

בהמשך השרים, חברי הכנסת, מנכ״ל ״אל המעיין״ ומנכ"ל ש"ס, סיפרו והעלו חוויות אישיות וזיכרונות עם הרב עובדיה יוסף זצ"ל.

בסיומה של הישיבה חנך השר דרעי את משרדי ש"ס החדשים בהר חוצבים בירושלים, בטקס קביעת מזוזה עם הדלקת נר לזכרו הטהור של מרן הרב עובדיה יוסף בן גורג'יה.